BİRCE AKALAY'DAN RADİKAL KARAR!

05/01/2017 16:47

Birce Akalay ayrılık kararı sonrası soluğu dövmecisinde aldı

Aşkları dizi setinde başlayan ve kısa süreli birlikteliğin ardından üç yıl önce Ağustos ayında nikah masasına oturan Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu evliliğini sonlandırmaya karar verdi.

Ünlü çiftin boşanma nedeninin ardında yatan nedenin ise ihanet olduğu iddia edildi. Fakat bunun üzerine Levendoğlu cephesinden, "ihanet yok!" şeklinde açıklama geldi. Boşanma kararı verdikten sonra Akalay'ın instagramda eşiyle birlikte fotoğraflarını kaldırması ise tüm bu yaşananları doğruladı!

AYRILIĞIN NEDENİ İŞ YOĞUNLUĞU MU?

Hemen ardından bir iddia daha geldi. O da boşanma nedeninin arkasında yatan nedenin iş yoğunluğu olduğu söylendi. Fakat çiftin geçtiğimiz nisan haziran ayında da evliliklerinde kriz olduğu ve boşanacakları magazin kulislerinde konuşuluyordu. Çıtırdamaların ardı arkası kesilmedi ve geçtiğimiz gün tüm söylentiler doğrulanarak Levendoğlu - Akalay boşanma kararı aldığını doğruladı.

YENİ DÖVME!

Hemen ardından güzel oyuncu Akalay soluğu dövmecisinde aldı ve yeni hayata başladığının ilk sinyalini verdi. Yeni dövme yaptıran Akalay bunu sosyal medyada takipçileriyle paylaşarak altına "rocks. supergirls just fly" notunu düştü. Öte yandan oyuncu instagram sayfasını da yorumlara kapattı.Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERBİRCE AKALAY   SARP LEVENDOĞLU  

ANKET
ANKET! FAVORİ TATİL YERİNİZ NERESİ?

ANTALYA
BODRUM
ÇEŞME
FETHİYE
GÖCEK
KAŞ
KIBRIS
MARMARİS
YUNAN ADALARI
YURT DIŞI


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


BİHTER ÖĞÜTCÜ
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: bihter.ogutcu@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş