CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KONUŞUYOR!..

06/01/2017 15:27

Camiden ayrılan Erdoğan, yapımı tamamlanarak hizmete alınan eserlerin toplu açılış töreninin yapılacağı Rabia Meydanı'nda konuşuyor.

Şanlıurfa'da toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, İzmir'de yaşanan terör saldırısına değinerek "Malesef Türkiye'nin üzerine salınan gözünü kan bürümüş katil sürüleri işbirliği halinde saldırılarına devam ediyorlar" dedi.

 

Kendisini dinlemeye gelen yüzbinlerce vatandaşın sevgi seli ile karşılaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizler hiçbir beşeri gücün önünde eğilmedik, sadece Rahman'ın önünde eğildik, başkasının asla" şeklinde konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

 

Kardeşlerim bölücü örgütün bıraktığı yerden DEAŞ, oradan FETÖ oradan başka bir örgüt bu ihanet nöbetini devralıyor. Şunu kimse inkar edemez; Birileri bu örgütleri Türkiye'nin üzerine salıyorlar. Yiğitçe karşımıza çıkamıyorlar. Biz tarihimizin önünde kaçmadık, bu millet ölürsem şehit diyenlerdeniz. Biz kadere iman etmiş insanlar olarak bu anlayışla mücadelemizi sürdürüyoruz. Kendi çıkarları için üzerimize terör örgütlerini salanlar, yaptıkları yanlışı bir gün görecekler ama iş işten geçecek. Emin olun Türkiye bu musıbetin üstesinden gelecek. Dün İzmir'de teröristin üzerine aslanlar gibi atılan ve şehit olan polisimizi gördünüz değil mi? Allah aşkına böyle bir ülkeyi dize getirmeye kimin gücü yeter. Türkiye tarihinin en güçlü bütünleşmesini sağladı. Bu topraklarda eylem yapan terör örgütleri ve sınırlarımızın yanı başında hain emeller peşinde koşanları tepeleyerek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşacağız. Bunun için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. Urfa işgale karşı direnerek kendi bağımsızlığını kazanmış bu sebeple Şanlı ünvanını elde etmiş bir şehirdir. Bu günde Şanlıurfa terörle mücadelede en önde yer alan, dünyanın en büyük ödüllerine ziyadesiyle layık olmuş bir ildir. Teröristlerin inlerine girdik, onları tepeliyoruz ve tepelemeye de devam edeceğiz. El Bab'a girdik, Rai'ye girdik, Cerablus'a girdik. Şanlıurfalıları ve 79 milyon milletimizin tamamını yüreğinden dağlayanlar hak ettikleri cezaları alıyorlar.

 

AYRINTILAR GELİYOR...


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 

ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş