DİLLERE DESTAN DÜĞÜNLE EVLENDİ, TEK CELSEDE BOŞANDI!

21/03/2017 01:08

Bülent Cankurt’un işte bugünkü köşe yazısı;

Kurucusu olduğu yemeksepeti.com ‘u iki yıl önce 589 milyon dolara satan işadamı Nevzat Aydın,evliliğinde mutluluğu koruyamadı.2011 yılında Dubrovnik’te çok konuşulan bir düğünle Melis Pekand ile evlenen Aydın’ın altı yıllık evliliği geçen ay tek celsede bitti.

Kurucusu olduğu ve halen CEO’luğuna devam etttiği yemeksepeti’ni iki yıl önce 589 milyon dolara Delivery Hero’ya satan Nevzat Aydın’a bu para maalesef saadet getirmedi. Öğrendim ki;2011 yılında Hırvatistan’ın Dubrovnik şehrinde dillere destan bir düğünle evlendiği Melis Pekand ile altı yıllık evliliği, geçen ay tek celsede bitmiş.

DÜĞÜN İÇİN ÖZEL UÇAK KALDIRILMIŞTI

 Satıştan kazanılan paranın 27 milyon dolarını 114 çalışanı arasında paylaştıran ve çalışanlarının yanı sıra herkesin kalbini kazanan Nevzat Aydın,bir tek eşini mutlu edememiş gibi gözüküyor.

Dubrovnik’teki düğünleri  için  kesenin ağzını  açan, misafirlerini kiraladığı özel uçak ile götüren Nevzat Aydın’ın eşinin üzerine titrediğini duyuyordum. Bu yüzden bu evlilik neden bitti, anlayamadım doğrusu!

Nevzat Aydın,bu büyük satışı gerçekleştirdikten sonra, ismi James Bond ile özdeşleşen dünyaca ünlü lüks otomobil markası Aston Martin’in 610 bin Euro’luk Vanquish modelinden satın almıştır.

Victoria’s Secret defilelerini izlemek için de New York ‘a gitmişti. Zevkleri için para harcamaktan çekinmeyen Nevzat Aydın’ın evliliği bittiğine göre bir yerde yanlış yapmış olmalı ama öğrenemedim!!!Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERbülent cankurt   sabah   melis pekand   uçankuş  

ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş