UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCU SİNEM ÖZTÜRK MODA SEKTÖRÜNE EL ATTI!..

ÜNLÜ OYUNCU SİNEM ÖZTÜRK MODA SEKTÖRÜNE EL ATTI!..

ÜNLÜ OYUNCU SİNEM ÖZTÜRK MODA SEKTÖRÜNE EL ATTI!..

Lise öğrencisi, anaokulu öğretmeni, doktor karakteriyle birçok başarılı projede yer alan Sinem Öztürk bir ayakkabı firmasının “Konsept danışmanı Yasemin” olarak 19 Haziran Cuma Star Tv’de sevenleriyle buluşuyor.

Güzel oyuncu Sinem Öztürk, 19 Haziran Cuma 20.30 ‘da Star Tv’de seyirciyle buluşacak olan “Kiralık Aşk” için “Çok eğlenceli ve hareketli bir proje senaryoyu okur okumaz çok sevdim. Oyuncu kadrosu çok dinamik sette çok eğleniyoruz. Her projede farklı bir karakter canlandırmaya çok özen gösteriyorum ve canlandıracağım Yasemin karakteri de kendine has dikkat çekici bir kadın… Sonuçları görmek için çok heyecanlıyım ”dedi.

Yapımcılığını Ortaks Yapım Müge Turalı’nın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı, KİRALIK AŞK’ın  yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.

Dizinin konusu;

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERsinem öztürk  kiralık aşk