UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

GAME OF THRONES’UN 6’NCI SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?.. CERSEI İNTİKAMINI NASIL ALACAK?..

GAME OF THRONES’UN 6’NCI SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?.. CERSEI İNTİKAMINI NASIL ALACAK?..

GAME OF THRONES’UN 6’NCI SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?.. CERSEI İNTİKAMINI NASIL ALACAK?..

Game of Thrones'un (Taht Oyunları) yeni sezonunun başlayacağı gün belli oldu. Yapımcı şirketten yapılan açıklamaya göre, 6'ncı sezonun ilk bölümü 24 Nisan 2016'da ekrana gelecek. Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 5. sezonunun final bölümünde ölen Jon Snow’un, dizinin 6. sezon afişinde yer almış, bunun ardından Snow'un ölmediği iddiaları yeniden gündeme gelmişti. Afişte Snow'un sezon finalinde saldırıya uğradığı sırada kürk giymediği, afişte ise kürkü giyiyor olaması da dikkatli gözlerden kaçmamıştı. Görünen o ki merakla beklenen sorunun cevabı yeni sezonun beyaz ekrana geri döneceği 24 Nisan 2016'ya kadar cevapsız kalacak.  İşte dizinin fanatiklerinin cevabını merakla beklediği diğer sorular:

Arkadaşlarının ihanetine uğrayan Jon Snow öldü mü? Melisandre onu diriltebilir mi? Myrcella Baratheon zehirlenerek öldü. Peki Jaime, ona ilk kez sarılan, ilk evladını kaybetmekle nasıl başa çıkacak? Myrcella'nın erkek kardeşi olan kralın bu konuda tepkisi ne olacak? Cersei intikamını nasıl alacak?   

Brienne, savaşı kaybeden Stannis'i öldürdü mü? Amacı Sansa'nın güvenliğini sağlamak olan Brienne için intikam alma isteği, Sansa'yı kurtarabilecek yegane adamla ittifak yapma ihtiyacına baskın mı geldi? Arya kör mü olacak? Yoksa o da Bran gibi bir becerisini kaybedip bir başkasına mı kavuşacak? Cersei saçlarına veda etti ve bir Ana Kraliçe olarak yürüdüğü yollardan çırılçıplak bir şekilde, üzerine tükürülerek saraya dönmeyi başardı. Cersei'nin intikamı nasıl olacak? Kral oğlunun duruma tepkisi nasıl kendini gösterecek? Sarayda kimler Cersei ile ittifak kurup, kimler onu düşmanı ilan edecek? Ve en önemlisi Dağ'ın bütün bunlar olurken rolü ne olacak? Daenerys Targaryen ve minik yavrusunun uçuşu pek hoş olmasına hoştu. Ama Daenerys'i savaşçılarla çevrili bir çölde, hiç de annesinin sözünü dinlemeye çalışmayan bir Drogon ile görmek içler acısıydı. Daenerys, hayatta kalmayı başaracak mı? Yoksa tarih tekerrür mü edecek? Theon sonunda insafa gelip Sansa'ya destek olmaya karar verse de ikilinin atladığı yer daha önce Bran'in itildiği yükseklikte değil miydi? İkili yaşayabilecek mi?
NTV

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERgame of thrones  fenomen  dizi  jon snow