UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TRT'NİN SEVİLEN DİZİSİ "FİLİNTA"NIN SETİNE ANLAMLI ZİYARET!..

TRT'NİN SEVİLEN DİZİSİ "FİLİNTA"NIN SETİNE ANLAMLI ZİYARET!..

TRT'NİN SEVİLEN DİZİSİ "FİLİNTA"NIN SETİNE ANLAMLI ZİYARET!..

ES Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT’nin sevilen dizisi Filinta, Nisan-  Dünya Otizm Ayı Farkındalık etkinlikleri çerçevesinde, ‘Farkındayız ve onların yanındayız’ sloganıyla, KOÇ-DER’in (Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği) otizmli çocuklarını, gençlerini aileleri ve Dernek Başkanı Özel İlkin Kılıçaslan ile birlikte ağırladı.

Yaşları 8 ila 22 yaş arasında değişim gösteren KOÇ-DER Otizmli çocukların ve gençlerin Filinta seti ziyaretinde, dizinin kötü karakteri Yüce Efendi Kenan Miloş olarak bilinen usta oyuncu Suavi Eren, özel hayatında da destek verdiği sosyal sorumluluklar çerçevesinde, bu ziyarette onları yalnız bırakmadı. ‘Farkındayım ve insani bir görev olarak onların daima yanındayım, onları çok seviyorum. ’ diyen usta sanatçı, hem Otizm konusuna dikkat çekerek, hem de bir sanatçı ve insan olarak böylesi önemli bir günün duyarlılığına imzasını attı.

KOÇ-DER Başkanı Özel İlkin Kılıçaslan, kendilerinin yanında olan Suavi Eren’e, derneğin Otizmli çocuklarının ve gençlerinin yaptığı el sanatları objeleri hediye ederek ‘Hepimizin severek izlediği Filinta dizisi ekibine ve özellikle de bize desteklerini esirgemeyen sanatçı Suavi Eren’e şükranlarımızı sunuyoruz. Biz, hayatımızda bizlerin bir parçası olan Otizmli çocuklarımızın kişisel ve ruhsal gelişimleri için daima onları mutlu edecek ve sosyalleşecekleri platformlarda yer almalarını sağlıyoruz. Onların yaşam içinde kopuk olmamaları ve bütün insanların da bu farkındalığa sahip olarak bizlerin yanımızda olması adına elimizden geleni yapıyoruz.  Sevgi ve ilgi ile elele onları mutlu ediyoruz. Böylesi önemli bir buluşmada bizleri çocuklarımızı mutlu ederek gerçekten gerçekten çok önemli bir buluşmaya imza attınız. Teşekkür ederiz.’ dedi.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERfilinta  set  anlamlı ziyaret