UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KARTAL YENİ YUVASINDA YENİ YÖNETİM KURULU'YLA YOLUNA DEVAM EDECEK!..

KARTAL YENİ YUVASINDA YENİ YÖNETİM KURULU'YLA YOLUNA DEVAM EDECEK!..

KARTAL YENİ YUVASINDA YENİ YÖNETİM KURULU'YLA YOLUNA DEVAM EDECEK!..

15 Mayıs’ta yapılacak genel kurul öncesi Beşiktaş’ta hareketli günler yaşanıyor. Başkan Fikret Orman, ekibini sil baştan kurmaya hazırlanırken, Serdal Adalı ve Ethem Sancak gibi isimleri listesine almayı planlıyor.

Şampiyonluk yolunda son 5 maçı kalan Beşiktaş’ta bir yandan da seçim telaşı var... Başkan Fikret Orman, 15 Mayıs’ta yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi liste çalışmaları yapıyor. Mevcut yönetimi büyük ölçüde değiştirmeyi planlayan Başkan, sil baştan bir ekip kuracak.

SERDAL ADALI'YA TEKLİF YAPILDI

Kulüp tarihindeki en rahat geçmesi beklenen seçimde, Orman’a karşı tek rakip Rüzgar Sağanak. Ancak eski kulüp personeli olan Sağanak adaylığı için gereken 250 imzayı henüz toplayabilmiş değil. Fikret Orman, seçime oldukça güçlü bir liste ile girmeye hazırlanıyor. Bu doğrultuda oldukça güçlü isimlerle temasta olan Başkan, ilk olarak geçen dönem aday olan Serdal Adalı ile görüştü. Adalı teklifi kabul ederse, futbol şubesi komple kendisine teslim edilecek.

ETHEM SANCAK'LA GÖRÜŞÜYOR

Orman’ın diğer hedefi de işadamı Ethem Sancak. Vodafone Arena’daki en pahalı localardan birini satın alan Sancak, yönetime girmek için ikna edilmeye çalışılıyor. Siyah-Beyazlı kulübün patronu aynı zamanda Tamer Kıran, Hüsnü Güreli, Mete Düren gibi camianın önemli isimlerini de ekibine almayı düşünüyor. Orman’ın mevcut yönetimden sadece Ahmet Nur Çebi ve Umut Güner ile devam etmesine kesin gözle bakılırken, diğer idarecilerin durumu şöyle:

1-DEVAM EDECEKLER

Ahmet Nur Çebi

Umut Güner

2- BELiRSiZLER

Erdal Torunoğulları

Ahmet Ürkmezgil

Metin Albayrak

Yalçın Yılmaz

Emre Kocadağ

Hakan Özköse

Erdal Karacan

3 - LiSTEDE KESiN OLMAYACAKLAR

Mete Vardar

Ahmet Kavalcı

Deniz Atalay

Sami Esen

Faik Akdil

Berkan Gocay

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERbesiktas  fikret orman  bjk  kurul  ethem sancak