UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SERT AÇIKLAMALARDA BULUNDU! HANGİ ÜNLÜ OYUNCU HAKKINDA ÇIKAN HAMİLELİK HABERLERİNDEN RAHATSIZ OLDU? İŞTE O AÇIKLAMALAR!..

SERT AÇIKLAMALARDA BULUNDU! HANGİ ÜNLÜ OYUNCU HAKKINDA ÇIKAN HAMİLELİK HABERLERİNDEN RAHATSIZ OLDU? İŞTE O AÇIKLAMALAR!..

SERT AÇIKLAMALARDA BULUNDU! HANGİ ÜNLÜ OYUNCU HAKKINDA ÇIKAN HAMİLELİK HABERLERİNDEN RAHATSIZ OLDU? İŞTE O AÇIKLAMALAR!..

Jennifer Aniston'ın eşiyle birlikte yaptığı tatil sırasında karnının belirgin olduğu  fotoğraflar hamilelik iddialarına yol açtı.Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Jennifer Aniston, Huffington Post’a bir mektup kaleme aldı. Ünlü oyuncu, hakkında çıkan hamilelik iddialarına karşı ateş püskürdü. ‘Sosyal medyada yer almak istemiyor ve doğrular için size bu mektubu yazıyorum.’

hamilelik haberleri hakkında Huffington Post'a bir mektup yazdı ve şunları söyledi: 'Lütfen kayda geçsin: Hamile değilim. Ama çok bıktım, sıkıldım. Hakkımda çıkan yalan haberlerin ‘gazetecilik’ adı altında yapılmasından çok sıkıldım.'

Eşi Justin Theroux’la birlikte bir aile kurmaya hazırlandığı yönündeki haberlerin aslı olmadığını yazan Aniston, ‘Kadınların tamamlanması için aile olmasına ya da anne olmasına gerek yoktur’ dedi ve ekledi: ‘Biz mutlu sonlarımızı kendimiz için belirleyebiliriz.’

'MERAK ETMEYİN, İLK SİZE HABER VERİRİM'

‘Evet bir gün anne olabilirim, bunu planladığım andan itibaren önce sizlere haber veriyor olacağım. Ancak şu an anne olmanın peşinde değilim çünkü bir başka yönden kendimi huzursuz hissediyorum.

Her gün eşimle ben evimizin önünde bekleyen onlarca agresif fotoğrafçı tarafından tacize uğruyoruz. Ama bunu geçiyorum, derdim daha büyük.

Bizim gibi insanlar bir semboldür. Annelerimiz, kızlarımız, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, kız arkadaşlarımız ve iş arkadaşlarımız için bir sembol. Medya kadın güzelliğini standart hale getirmeye çalışıyor. Küçük kızlara giden mesaj şu:  Eğer yeterince zayıf değilseniz güzel değilsiniz. Eğer dergi kapaklarındaki oyuncular ve modeller gibi görünmezseniz dikkat çekemezsiniz. Fiziksel görüntünüz yüzünden aman, evliliğiniz  çatırdayabilir. Hamile mi? Çok mu yedi? Kendini bıraktı mı? Bu çok absürd ve inanılmaz rahatsız edici.

TEBRİKLER DİYE ARAYAN ARKADAŞLARIM VAR

Vücudumdaki en ufak bir değişimin haber olmasından çok rahatsızım. O öğlen hamburger yemiş olabilir ya da yanlış bir açıdan çekilmiş olabilirim. Hafif karnım çıksa ya ‘hamileyim’ ya da ‘şişman’. Hamilelik haberleri yüzünden arayıp tebrik eden arkadaşlarım, iş arkadaşlarım ya da yolda beni gören yabancılar tarafından tebrik edilmenin verdiği acı verici, tuhaf psikolojiyi saymıyorum bile!

Biliyorum, tabloid haberlerin devri kapanmayacak. En azından yakın zamanda…. En azından haber diye her önünüze gelene itibar etmeyin. Belki tüketiciler bir gün bu saçmalıkları satın almayı bırakır dünya daha insancıl bir yer olur.'

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERJennifer Aniston  hamilelik  iddia