UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANAN EMRE KARAYEL'İN "ARKADAŞLAR İYİDİR" DİZİSİNİN SETİNDEN MERAKLA BEKLENEN İLK KARELER!..

EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANAN EMRE KARAYEL'İN "ARKADAŞLAR İYİDİR" DİZİSİNİN SETİNDEN MERAKLA BEKLENEN İLK KARELER!..

EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANAN EMRE KARAYEL'İN "ARKADAŞLAR İYİDİR" DİZİSİNİN SETİNDEN MERAKLA BEKLENEN  İLK KARELER!..

Ekranın sevilen yüzü Emre Karayel, uzun bir aranın ardından yapımını O3 Medya’nın yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un üstlendiği “Arkadaşlar İyidir” dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı genç kadroya eşlik eden Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimlere Emre Karayel de dahil oldu.

İktisat Profesörü Tarık Hoca’yı canladıran Karayel, setteki ilk gününde oldukça heyecanlı idi.  5 Gencin hikayesini  izleyeceğimiz  dizide onların  yol göstericisi olarak  karşımıza çıkacak oyuncu rolü ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Ben de 4 sene iktisat okudum. Bu eğitimimin, oyunculuk hayatımda birgün işe yarayacağını hiç tahmin edemezdim. Ne mutlu bana ki  enerji dolu bu  gençlerle tekrar o yıllarımı yaşıyor ve de deneyimlerimi onlarla paylaşma fırsatı buluyorum"

Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı  sürükleyici hikayesi ile merakla beklenen "Arkadaşlar İyidir” çok yakında Show Tv’de  başlıyor.

 

 

 

 

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLEREMRE KARAYEL  ARKADAŞLAR İYİDİR  SET