UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AŞK HAYATINDA ARADIĞI MUTLULUĞU BİR TÜRLÜ BULAMAYAN SİNAN AKÇIL HANGİ BOMBA AÇIKLAMALARI YAPTI?.. "HEMEN SIKILAN İNSANIM"

AŞK HAYATINDA ARADIĞI MUTLULUĞU BİR TÜRLÜ BULAMAYAN SİNAN AKÇIL HANGİ BOMBA AÇIKLAMALARI YAPTI?.. "HEMEN SIKILAN İNSANIM"

AŞK HAYATINDA ARADIĞI MUTLULUĞU BİR TÜRLÜ BULAMAYAN SİNAN AKÇIL HANGİ BOMBA AÇIKLAMALARI YAPTI?.. "HEMEN SIKILAN İNSANIM"

Fethiye’de yakın dostu Ercan Torunoğulları’nın yeni doğan bebeğini görmeye gelen şarkıcı Sinan Akçıl, önemli açıklamalarda bulundu.

Yeni şarkısı ‘Şarttır’ı ilk defa Fethiye’de bir konserde seslendirdiğini belirten Sinan Akçıl, "Şarttır, Fethiye’de başlayıp bütün yazlık bölgelere yayılan bir dalga oldu. İlk kez burada bir konserde seslendirdik. Mutluyum. İnşallah çok güzel tepkiler alırız. Yine rekorlarımızı kırarız. En son 78 milyon izlenmede bırakmıştık son şarkımızı. Bu da 80 milyon- 100 milyon neden olmasın. ‘İlle de seni sevmem bana bence bana şarttır şarttır’ halka yazıldı. Halk sevsin, halk mutlu olsun diye yazılmış bir şarkıdır. Her şarkıdan bir anlam çıkartılıyor ama bu şarkıda gerçekten özel bir mesaj yok. İnsanların eğlenmesi için yazılmış bir şarkı" ifadelerini kullandı.

FETHİYE'DE KLİP İSTEĞİ

'Şarttır' parçasına klip çektiklerini ve Perşembe günü yayınlanacağını belirten Akçıl, daha sonraki şarkılarından birine Fethiye’de klip çekmek istediğini söyledi. Fethiye’nin ikinci evi gibi olduğunu ifade eden Akçıl, “Fethiye benim ikinci evim, ailem gibi oldu. Torunoğulları ailesiyle çok yakın ilişkiler içerisindeyim. Onlar sayesinde burayı bu kadar çok sevdim. Fethiyeliler artık sokakta beni görmeye alıştılar. Günde yaklaşık bin tane fotoğraf çektiriyorum ama değiyor. Fethiye’de daha çok konser vermeyi düşünüyorum ve mutlaka bir klip çekeceğim” dedi.

Öye yandan Akçıl, yeni imajıyla Amerikalı efsane oyuncu Clark Gable ve Yeşilçam’ın Türk oyuncusu Ayhan Işık’a benzetilmesini “Bıyıktan dolayı öyle söylenildi. Fotoğraf çekinirken farkına varmadan bir imaj değişikliği yapalım dedim. Ama insanlar beğendi. Yaz sonunda bu imajı değiştiririm çünkü hemen sıkılan bir insanım. Her fotoğraf çekiminde birisine benzetiyorlar. Justin Bieber ile başladı. Bir ara Justin Timberlake oldu. Şimdi Clark Gable ve Ayhan Işık’a sıçradık” ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Ünlü popçu "İnsanların benim şarkılarımla çok güzel aşklar yaşamasını diliyorum. Şarttır’dan sonra Mustafa Ceceli’nin çıkış şarkısı benim olacak. İrem Derici ile düet yaptılar. Mustafa ile İrem’in şarkısına imza attım. Ebru Gündeş, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Simge Sağın, Demet Akalın şuanda çalıştığım ve şarkı verdiğim isimler. Kendi albümlerim kadar başkalarına verdiğim şarkılar da beni heyecanlandırıyor" şeklinde konuştu.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERsinan akçıl  fethiye