CENGİZ KURTOĞLU'NU SAHNE ÖNCESİ ZİYARET EDEN FENOMEN KİM?..

11/01/2017 10:44

Konser öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Cengiz Kurtoğlu yine tüm samimiyetiyle sorulan soruları yanıtladı.

Ünlü şarkıcının şık giyimi gözlerden kaçmıyor. Bunun üzerine ünlü şarkıcı; “Kilo vermenin faydaları var tabi… Şimdi hangi mağazaya gidersek gidelim aldığım kıyafet üzerime tam uyuyor. Eskiden bu mümkün değildi Kostümlerimi diktirmek zorunda kalıyordum kilolu olduğum için..” açıklamasını yaptı. Eşi Fadime Kurtoğlu’nun ünlü şarkıcıyı bu zayıflamadan sonra kıskanıp kıskanmadığı sorulduğunda ise esprili bir şekilde “E yani artık evden çıkarmıyor yengeniz!..” şeklinde bir açıklama yapıyor

Yakın bir zamanda Hakan Altun ile birlikte karşılıklı olarak birbirlerinin şarkılarını seslendireceklerini söyleyen Kurtoğlu sonrasında ise tek başına yeni şarkılardan oluşan bir albümle sevenlerinin karşısına çıkacağını belirtiyor..

“KÖTÜ SESİ DİNLEMEM”

Konu oğlu ve aynı zamanda meslektaşı olan Aydın Kurtoğlu’na geldi ve ünlü şarkıcı bunun üzerine “Aydın çok iyi bir ses, Ayrıca çok çalışıyor… Çok iyi bir ekip kurmuşlar. Oğlum olmasıyla alakası yok.. Ne yaptıysa tek başına yaptı. Gerçekten iyi bir ses. Türkiye’nin iyi seslere ve yeni şarkılara ihtiyacı var. Hep eski şarkılar dönüp duruyor. Ses oldukça önemli. Kötü sesler şarkı söylemesin zaten. Radyoda kötü bir ses çıksın plak olsun, acımam kırar atarım. Kötü sesi dinlemem açıklamasını yaptı…

Sahne öncesi sosyal medya üzerinden seslendirdiği ‘İsyan’ şarkısıyla fenomen olan ve sesi oldukça beğenilen Ahmet Parlak’ı yanına çağıran Kurtoğlu, “Ahmet işte o iyi seslerden biri. Sahnedeki ağır duruşu, sesi her şey mükemmel.”  dedi.

Ahmet Parlak’ta Cengiz Kurtoğlu’nu dinlemek için sahnesine geldiğini, Kurtoğlu’nun sesine hayran olduğunu ve kendisinin şarkılarıyla büyüdüğünü belirtti. Ayrıca Ahmet Parlak, tüm sahnelerinde en az üç şarkıyı Cengiz Kurtoğlu imzalı olanlardan seçtiğini belirtti..


GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERCengiz Kurtoğlu   Ahmet Parlak   Aydın Kurtoğlu  

ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş