DENİZ ÇAKIR’DAN SERGİ! İLK ZİYARETÇİSİ KİM OLDU?

19/05/2017 17:21

Türk sinemasına sesiyle anlam katan dublaj sanatçılarını oyuncu deniz çakır ve serdar güzel’in objektifinden yansıtan “Rabarba” fotoğraf sergisinin İstanbul ayağının açılışı yapıldı.

Dublaj sanatçılarını fotoğrafladığı serginin açılışında konuşan Deniz Çakır, Ben çok heyecanlıyım bugün, çünkü bu bizim 2009 – 2011 arası seslendirme sanatçılarının filmi… Antalya Altın Portakal Film festivalinin de açılış sergisiydi fakat herkes gelemedi, bir İstanbul ayağı olamadı. Bugün, böyle tek gecelik böyle biz bize özel bir gece oldu; onlara bir vefa borcu olarak. Çünkü Türkiye’de seslendirme, dublaj çok kıymetli, çok iyi yapılıyor. 

'O GÜZEL SESLERE BİR MİNNET BORCUMUZ VAR'

Deniz Çakır “Benim bir oyuncu olarak belki Serdal’ın bir reklamcı olarak hepimizin o güzel seslere bir minnet borcumuz var. Biraz onlara bir vefa borcu gibi bu sergi.” dedi.

On parmağında on marifet olan güzel oyuncu, “Benim fotoğraf merakım aslında yaprak  dökümü zamanında başlamıştı, Yaprak dökümünün yönetmeni Mesude, beni “ne kadar güzel kadrajın var’ diyerek teşvik etti. Ama bu sabah ben o kadar heyecanlandım ki sabah 5 te uyandım. Aklıma başka bir proje daha geldi, bir iki sene içinde onu da hayata geçirmeyi düşünüyorum. Dedi.

PROJE’DE BUGÜN ARAMIZDA OLMAYAN SANATÇILARIN DA FOTOĞRAFLARI YER ALIYOR

Deniz Çakır, “Bu öyle kıymetli bi projeki, çekemeden kaybettiklerimiz, ve çektikten sonra kaybettiklerimiz oldu. Maalesef dün gece Payidar Abiyi de kaybettik.  Bize kıymetli seslerini ve kıymetli anılarını bıraktılar. Ben bu geceyi bütün kaybettiklerimize ve sıcağı sıcağına olduğu için payidar abiye de segilerimi gönderiyorum.”dedi.  

Geceye Oktay Kaynarca da katıldı. “Deniz bunları çok eski çekti. O zaman Adanalı dizisi vardı. Onun dublajı yapılırken gelip çekmişti. Bayağı eski fotoğraflar aslında hepsi.”dedi. 

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERdeniz çakır sergi  

ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş