UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

'CİCİŞLER'DEN BAHAR-NİHAL CANDAN'A SERT CEVAP!

Bahar-Nihal Candan kardeşler, Posta Gazetesi'ne verdikleri röportajda, "Bizi 'Cicişler'e benzetmek hakarettir" demişti. Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerden bu sözlere yanıt geldi.

 'CİCİŞLER'DEN BAHAR-NİHAL CANDAN'A SERT CEVAP!

Kamuoyunda 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, Bahar-Nihal Candan kardeşleri çok sert sözlerle eleştirdi.

Esra Ersoy ile Ceyda Ersoy, sosyal medya üzerinden Bahar-Nihal Candan'ın fotoğrafını paylaşıp şu ifadeleri kullandı:

"Bakın dombili kardeşler sizi bize benzetmelerinden çok rahatsız oluyoruz çünkü çok çirkinsiniz. Biz ise çok güzel ve çok seksiyiz. Biz kim siz kim? Anormal, tuhaf ve uzaylı hareketlerinize hiç girmeyeceğiz bile. Bizim hayranımız olduğunuzu ve evde biriniz Esra biriniz Ceyda olup aynanın karşısına geçip bize özenip bizi taklit ettiğinizi kendin bize söylemiştin Baharcım. Keşke sadece evde taklit etmekle yetinseydiniz. Çünkü o tiplerinizle saçlarınıza uzun sarı peruk takıp Yarışma yarışma koştursanızda sizden biz olamaz. Taklitler aslını yüceltirmiş ama siz bize hakaret gibi çıktınız meydana. Daha fazla bizim adımızı kullanarak bizi rezil etmeyin pılınızı pırtınızı toplayın gidin evinizde oturup ders çalışın avukat olun! Gerçi farzedelim ki mezun olabilip avukat olabildiniz. Hangi aklı yerinde insan size davasını verirse artık?"

İşte o paylaşım:  

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBAHAR CANDAN  NİHAL CANDAN  CİCİŞLER