HANGİ FUTBOLCULAR TERİM’İN KAVGA ETTİĞİ KEBAPÇININ ARKADAŞLARI?

16/07/2017 21:42

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in Damatlarıyla birlikte mekanının bastığı kebap işletmecisi Selahattin Aydoğdu’nun, teknik direktörün yıldızının barışmadığı futbolcular, Caner Erkin ve Arda Turan’ın samimi arkadaşı çıktı. Yoksa bu bir hesaplaşma mı? Perde arkası da çok karışık olayın tüm detayları UçanKuş TV’de.

İzmir Çeşme, Fatih Terim’i konuşuyor.  Ünlü teknik direktör, damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin’le birlikte geldiği Çeşme Alaçatı’da olay çıkarttı.  Damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel korumanın önceki akşam Çeşme Alaçatı’daki Yüzevler Kebapçısı’nı basıp, mekânın sahibi Selahattin Aydoğdu’ya saldırdığı, daha sonra garsonların da karışmasıyla büyük bir kavganın yaşandığı iddia edildi.

Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin, Çeşme Alaçatı’daki Yüzevler Kebapçısı’nın yanına Beeves Steak House adlı restoran açtı. Çetin, dükkânının önüne bir paravan açınca ‘Genel peyzaja uymuyor’ itirazları oldu ve kaldırılması istendi. Çetin bunun üzerine kayınpederi Fatih Terim’i arayıp yardımcı olmasını istedi. Fatih Terim de önceki gece saat 20.15’te Yüzevler Kebapçısı Selahattin Aydoğdu’yu telefonla arayıp, ‘Neden müdahale ediyorsunuz! Beni getirtmeyin oraya lan...’ dedi. Aydoğdu da, ‘Gelmezsen senin a.... s....’ diyerek küfür etti.

ARDA TURAN VE CANER ERKİN KEPABÇININ ARKADAŞLARI ÇIKTI

Bu sırada Fatih Terim’in gerginlik yaşadığı yıldızının barışmadığı futbolculardan Arda Turan ve Caner Erkin’in Kebapçı Selahattin Aydoğdu’nun mekanına sık gittikleri ortaya çıktı. Fatih Terim ile şimdilerde arasının kötü olduğu Arda Turan ve Caner Erkin’in  şu dönemde Selahattin Aydoğdu ile çok samimi olması, dikkatten kaçırılmaması gereken bir nokta… Perde arkası da çok karışık olayın tüm detayları UçanKuş TV’de. İşte Arşivimizden çıkan görüntüler…


HABERİN GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERFATİH TERİM  













ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28



Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş