MEKAN SAHİBİ SELAHATTİN AYDOĞDU İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA!

17/07/2017 00:59

Fatih Terim’in damatlarının anlaşmazlık yaşadıkları komşu restoranla sorunu çözmek için Bodrum’dan Alaçatı’ya gelerek restoran sahipleri ile tartıştığı olayda bir iddia ortaya atıldı.

Uçankuş TV’de İki Kadın Arasında’ programına  telefonla bağlanan Yeni Asır muhabiri Kahraman Durak, Sert söylemleri basına yansıyan mekan sahibi Selahattin Aydoğdunun Fatih Terimle ilgili olan şikayetini geri aldığı iddiasına, “Olayı yaşayan iki taraf var şikayetçi olabilirler, geri çekebilirler, O tarafların bileceği iştir. Şu an için öyle bir iddia var”diye yorum yaptı. 

Fatih Terim’in damatlarının anlaşmazlık yaşadıkları komşu restoranla sorunu çözmek için Bodrum’dan Alaçatı’ya gelerek restoran sahipleri ile tartıştığı iddia edilmişti.

Selahattin Aydoğdu ve çalışanları, gece Alaçatı Şehit Doğan Sakarya Polis Merkezi'ne giderek Terim, damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve korumalarından kasten yaralama, mala zarar verme, konut dokunulmazlığını ihlal iddiasıyla şikayetçi olmuştu.  

Olayın ardından aracıların devreye girdiği ve gece boyunca Aydoğdu’yu arayarak şikayetini geri çekmesini istedikleri iddia edildi. Ancak bu telefonlara olumlu yanıt vermeyen Aydoğdu, şunları söylemişti “Geri adım atmam. Çünkü haksız olan ben değilim. Fatih Terim ve yanındakiler rüzgâr yapmaya gelmişler. Keşke delikanlı gibi görüşseydiler. Asıl maç şimdi başlıyor.”

Aynı zamanda TFF Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olan Aydoğdu, Fatih Terim’in hemşerisi ve Adana Demirspor Kulübü’nün eski başkanı.

 GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 

ANKET
ANKET! SİZCE BU YAZIN HİT ŞARKISI HANGİSİ?

ALEYNA TİLKİ-SEN OLSAN BARİ
BENGÜ-KUZUM
BERKAY-YAZ
DEMET AKALIN-KULÜP
EBRU YAŞAR-NASIL UYUYORSUN?
HANDE YENER-BAKICAZ ARTIK
İLYAS YALÇINTAŞ-GEL BE GÖKYÜZÜM
OĞUZHAN KOÇ-KÜSME AŞKA
SERKAN KAYA-MİRAS
SEZEN AKSU&TARKAN-CEYLAN
SİNAN AKÇIL&SERDAR ORTAÇ-YÜZYILIN AŞKI
SONER SARIKABADAYI-TEKAMÜL
TARKAN-YOLLA


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:
haber@ucankus.net


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta: cihan@ucankus.net
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş