UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İ. KUTLUAY CEPHESİNDEN AĞIR SÖZLER! “ŞENER, BASINI KULLANIYOR”

Demet Şener, geçen gün İbrahim Kutluay'ın boşanmakta zorluk çıkardığını iddia etmişti. İbrahim Kutluay bu iddialar hakkında avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı.

İ. KUTLUAY CEPHESİNDEN AĞIR SÖZLER! “ŞENER, BASINI KULLANIYOR”

Geçen gün bir davette görüntülenen Demet Şener, İbrahim Kutluay için, “Malum şahıs zorluk çıkarıyor. Normal bir tazminat talep ettim, onu bile kabul etmedi. Bizi zor durumda bırakıyor. Bu işi başka şekilde hallederdim, fakat hukuk yoluna başvurdum.” şeklinde yaptığı açıklamaya Kutluay vukatı aracılığıyla cevap verdi.

İşte İbrahim Kutluay’ın avukatı Salim Baki’nin yaptığı açıklama:

"Müvekkilim hakkında, gazetelere bir kısım röportajlar veren Sn. Demet ŞENER, boşanma davasında, haberde yer aldığı şekliyle "Normal Bir Tazminat" değil, bunun çok çok üzerinde ve hatta Türk Hukuku'nun kabul ettiği ölçütlerin 20- 30 misli tutarında maddi manevi tazminat talep etmiştir. Boşanma davasının başlangıcındaki görüşmeler dışında, son 8 aylık süre içinde, taraflar arasında herhangi bir anlaşma girişimi gerçekleştirilmemiştir. Bunlarla birlikte, mahkemece hükmedilen her türlü mali yükümlülük Müvekkilce harfi harfine ve zamanında yerine getirilmiştir. Dolayısı ile anlatılanların tamamı, hakikatlerin tam tersidir. Bizlerin süreci uzatmak adına en küçük gayret ve girişimi olmadığı gibi yegane arzumuz davanın bir an önce sonuçlanması ve Sn. Demet ŞENER'in kendisini unutturmamak için "Basını", sebepsiz zenginleşme için de "Mahkemeyi" vasıta olarak kullanma çabasından vazgeçmesidir. Müvekkilim Sn. İbrahim KUTLUAY'ın sürecindeki yegane önceliği çocukların menfaati olup; bu sebeple, kendisi tarafından, basında yer alan açıklamalara daha önce olduğu gibi bugünden sonrada cevap verilmeyecekir.

Kamuoyunun bilgi ve dikkatlerine sunarım.

Saygılarımla.

Av. Salim BAKİ"

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERdemet şener  ibrahim kutlluay