UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DEMET ŞENER: "BAHSETTİĞİMİZ KİŞİ DEVLET MEMURU DEĞİL!.."

İhanet ettiği gerekçesiyle İbrahim Kutluay'a boşanma davası açan Demet Şener, Kutluay’ın ‘Servet avcısı’ imasına sesiz kalmadı. Şener açtı ağzını yumdu gözünü.

DEMET ŞENER: "BAHSETTİĞİMİZ KİŞİ DEVLET MEMURU DEĞİL!.."

Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın boşanma davaları çekişmeli bir şekilde sürerken çiftin arasındaki sular da bir türlü durulmuyor.

İbrahim Kutluay, geçtiğimiz günlerde Demet Şener için avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yaptı.

Kutluay'ın "Gündemde kalmak için 'basını', sebepsiz zenginleşmek için de 'mahkemeyi' kullanan Demet Şener, bundan vazgeçerse dava sonuçlanır" sözlerine Demet Şener'den yanıt gecikmedi.

"İki insan çeşidi vardır. Zaman geçtikçe hatalarıyla yüzleşen, zaman geçtikçe yüzsüzleşen" sözünü paylaşan Şener, ardından şunları yazdı:

"Yaşadıklarımın 10'da birini bilmiyorsunuz. Ben affettim. Onu Allah affetsin. Avukatına bu yüzsüz açıklamayı yaptırmasına ise şaşırıyorum. 16 yıl boyunca çalışmaya devam etseydim bu paraların çok daha fazlasını kazanırdım zaten. Tazminatlar kişinin mal varlığına göre istenir. Koskoca Kezban Hatemi ve aslı hatemi de herhalde bu tazminatı kafalarına göre uydurmadı. Bahsettiğimiz kişi devlet memuru değil."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERdemet şener  ibrahim kutluay