UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MUSTAFA CECELİ VE SELİN İMER ÇİFTİ İKİNCİ BALAYINA ÇIKTI!..

Mustafa Ceceli ve Selin İmer Ceceli çifti nikahlarının ardından kısa bir balayı için Fransa'nın güney sahillerine gitmişti. Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt ikili hakkında bir yazı kaleme aldı. İddiaya göre ikinci ve asıl balayına yeni çıktı.

MUSTAFA CECELİ VE SELİN İMER ÇİFTİ İKİNCİ BALAYINA ÇIKTI!..

İşte Bülent Cankurt'un o yazısı:

10 Temmuz'da nikah masasına oturan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli ile güzel eşi Selin İmer Ceceli'nin bebek beklediğine dair haberler, geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Mustafa Ceceli'nin de açıkladığı gibi henüz ortada bebek falan yok ama ikinci balayı var. Evet, yanlış okumadınız; nikahlarının ardından kısa bir balayı için Fransa'nın güney sahillerine giden çift, asıl balayına yeni çıktı.

Dokuz yıllık eşinden boşanıp sevgilisi Selin İmer ile evlenen ve mutluluktan ayaklarının yere basmadığı konuşulan Mustafa Ceceli, çiçeği burnunda eşi için süper bir balayı programı hazırlamış.

NY'DE BAŞLAYIP MIAMI'DE BİTECEK

Bugün New York'a uçan Ceceli çifti, bir nevi küçük bir Amerika turu yapacak! Çift, New York'un ardından Los Angeles'a ve oradan da Miami'ye geçecek.

Amerika'nın en ünlü şehirlerinin altını üstüne getirecek olan çiftin bu aşk tatili tam 25 gün sürecek.

Hem Mustafa Ceceli'nin hem de Selin İmer Ceceli'nin bebek istediğini bildiğim için bu uzun balayı tatilinden bebek müjdesiyle dönerlerse hiç şaşırmam.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMUSTAFA CECELİ  SELİN İMER