UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BERKE “CANER’LE EVLİLİĞİMİZ KURGUYDU” DEDİ, ESRA EROL ÇILDIRDI!

Böyle rezalet görülmedi!.. Caner açıkladı: “Berke dava dilekçesinde zorla evlendiğimizi, her şeyin kurgu olduğunu yazmış!.. Esra Erol ve Caner beni kullandı, reklam yaptılar, olan bana oldu” dedi!.. Esra Erol ise kendi programında yapılan evlilikle ilgili sinirden deliye dönerken, “O zaman gidin anlaşmalı olarak boşanın” dedi!..

BERKE “CANER’LE EVLİLİĞİMİZ KURGUYDU” DEDİ, ESRA EROL ÇILDIRDI!

RTÜK, izdivaç konusunda haklı çıktı.

Aslına bakarsanız izdivaçlar genel olarak yayından kalktı ama Esra Erol ise bir nevi izdivaç programına devam ediyor, hatta zaman zaman ise nikah dahi yapılıyor.

İşte yasaklandığı dönemden kalan isim Caner de sürekli programda… Artık kadrolu oldu!..

Ancak canlı yayında yapılan konuşmalar sırasında bombalar patladı.

Caner, Esra Erol’un programında evlendiği Berke’nin verdiği dava dilekçesini açıkladı ve “Berke dava dilekçesinde zorla evlendiğimizi, her şeyin kurgu olduğunu yazmış. Esra Erol ve Caner beni kullandı, reklam yaptılar, olan bana oldu” dedi.

İşte, Berke'nin zorla evlendirildik açıklamasına Esra Erol’un tepkisi..

ESRA EROL SİNİRDEN ÇILGINA DÖNDÜ!..

Esra Erol ise cevap olarak şu açıklamayı yaptı:

“Birincisi, Berke 36 yaşında aklı başında, evet ya da hayır diyebilecek hatta bir kadının kendini tanıdığı en önemli yaşlardan birinde. Bu yaşlarda kiminle hayat kurup kuramayacağına kendi iradesiyle karar verebilir”

“İkincisi, Berke çok talihsiz bir açıklama yapmış, neye istinaden bunu yaptı onu da bilmiyorum. İnsan yalandan sözlenir yalandan nişanlanır da yalandan evlenmez be kardeşim! Bu kadar yalanın bir parçası olmaz. O zaman bir duruş sergilemesi lazım. İnsan nasıl yalandan evlenip, nüfus cüzdanına nasıl evlendi boşandı yazdırırsın da geleceğini düşünmezsin. Hiç mi geleceğinden korkmazsın. Güya bu kurgu evlilik ya, format gereği biz sizi evlendirdik ya…

“SEN NİYE OTURUP EVDE BEKLEDİN”

“4 Kasım’da ilişkileri başlamış, bu ilişki başladığı tarihten 6 Şubat’a kadar Berke televizyona adımını atamıyor. 3 ay boyunca asla ekrana çıkmıyor. O süre içerisinde ne yapıyor biliyor musunuz? Caner programa çıkmasını yasakladığı için evinde oturuyor. Madem bu kurgu evlilik! o zaman 3 ay boyunca programda olurdunuz siz. Sen niye evde oturup bekledin, neyi kurguladın. Bunu çok merak ediyorum. Uzun süre kanala gelmiyorsun ta ki Caner sana evleniyoruz dediği güne kadar. Caner buradayken Berke ile gizli görüştüklerine dair fotoğraflar geliyordu ve bunları yayınlıyorduk. Caner bunları hep inkâr etti”

“SENİ VİCDANINLA BAŞBAŞA BIRAKIYORUM”

Ve evleniyoruz dediler, buraya geldiler nikahları yapıldı. Tüm hazırlık süreci ekranda yayınlandı. Ben deli miyim ya, size kendi evladıma yapar gibi düğün yaptım. Bu kadar emeğe yazık. Biraz insan da vicdan olur. Binlerce insan şahit. Aileleri bana teşekkür etti, çocuklarımızın yüzünü güldürdün diye, bunlara haksızlık etmeyin. Neyin ya da nelerin peşindesin bilmiyorum ama madem kurgu bir evlilikti, sen Caner’den neden tazminat istiyorsun o zaman. Gidin anlaşmalı olarak boşanın. Balayında Umre'ye gittiniz. Allah’ın huzuruna çıktınız. O da mı kurguydu Berke. Allah’ın huzuruna nasıl çıktın. Hiç kimseye hiçbir şey söyleme, sen bu ziyareti yapmış insansın. Seni vicdanınla başbaşa bırakıyorum ben ve hiçbir şey söylemiyorum.”

İŞTE O AÇIKLAMALAR!

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERBERKE KENTLİ  ESRA EROL  CANER TOYGAR