UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FOX OYUNCULARININ ÇEKTİĞİ YENİ YIL TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!..

FOX’un yılbaşı tanıtım filmi geçtiğimiz akşam izleyiciyle buluştu. Üç günde tamamlanan çekimler, 25 oyuncuyu bir araya getirdi, ünlü isimlerin coşku ve heyecanlı anları ekrana yansıdı.

FOX OYUNCULARININ ÇEKTİĞİ YENİ YIL TANITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!..

FOX’un yılbaşı tanıtımı sosyal medyada da ilgi odağı oldu.

Herkes tarafından beğenilip, paylaşılan film, kısa süre içerisinde yayıldı.

Tanıtımda yer alan tüm oyuncular beyaza büründü, tüm sevdiklerine mesaj göndermeyi unutmadı.

Çekimlerin ilk günkü misafirleri “Kalbimdeki Deniz” dizisinin sevilen oyuncuları Kutsi ile Özge Özberk oldu.

“İlk Buluşma” programının moderatörleri Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu çekim sırasındaki şakalaşmalarıyla yapım ekibine herzamanki gibi keyifli anlar yaşattı.

Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi Savaşçı’nın başrol oyuncuları Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Sarp Levendoğlu Eskişehir’deki setlerine bir gün ara vererek, yılbaşı çekimlerine katılan üçüncü ekip oldu.

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak olan “Adı: Zehra...” dizisinin başrol oyuncuları Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan’ın da objektifler karşısındaki yüksek enerjileri ve uyumları tüm ekibin takdirini topladı.

İkinci günün ilk misafirleri “Kadın” dizisiyle büyük beğeni toplayan Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar oldu.

“Şevkat Yerimdar” oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’tan sonra ise FOX ekranlarında “Yaparsın Aşkım” adlı yarışmayı sunmaya hazırlanan İlker Ayrık, kamera karşısına geçti.

Çekime giren son ekip ise “Bizim Hikaye” oyuncuları oldu. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’lı ekip, neşesiyle yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Üçüncü günün hazırlıkları da sabahın erken saatlerinde başladı.

FOX Haber ekibiyle başlayan çekimlerde; Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, İlker Karagöz ve Gülbin Tosun hoş sohbetleriyle setin enerjisine enerji kattı.

Üçüncü günün çekimleri, ekranların sevilen ismi, usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem ile tamamlandı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERFOX