UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SEDA SAYAN’IN YEĞENİ EDA GÖK ALBAYRAK FENA ALDATILMIŞ!..

Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan ve aynı zamanda Seda Sayan’ında yeğeni olan Eda Gök Albayrak’ın, evliliğinde yaşadığı mide bulandıran ihanet öyküsü duyanları şoke etti! Eda Gök Albayrak, eşi Emrah Albayrak ve ailecek görüştükleri arkadaşı Burcu Sinem Ünsal tarafından ihanete uğradı. Albayrak yaşadığı acıyı: “Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir” sözleriyle anlattı.

SEDA SAYAN’IN YEĞENİ EDA GÖK ALBAYRAK FENA ALDATILMIŞ!..

Duyanlar kulaklarına inanamadı…

Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök Albayrak akıllara durgunluk veren bir ihanetle karşı karşıya kaldı!

Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan Eda Gök Albayrak, yine Esra Erol’un programında orkestra şefliği yapan eşi Emrah Albayrak tarafından aldatıldı…

Yaşanan acı olayda ikinci şok ise, Emrah Albayrak’ın kendisini aldattığı kişinin yakın arkadaşı Burcu Sinem Ünsal olmasıydı!

Eda Gök Albayrak kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal ile aldattığı eşinden bugün tek celsede boşandı.

Ve olayın perde arkası!

Eda Gök Albayrak, canlı yayında yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

'Eşim Emrah Albayrak ile 7 yıldır devam eden evliliğimize, aile birliğimize maalesef bugün üçüncü kişi sebebiyle sonlandırmış bulunmaktayız.

Doktor Murat Ünsal ile evli ve iki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal hem çok yakın arkadaşım hem de ailecek görüştüğümüz biridir.

Beraber tatile çıktığımız, hatta evimde çoğu kez ağırladığım bu kişi ve Emrah Albayrak tarafından ihanete uğramak kadınlık gururumu fazlasıyla incitmiştir.

Uzun süredir devam eden bu ihanet yuvamın yıkılmasına ve kadınlık gururumun ayaklar altına alınmasına sebep olmuştur.

Bu nedenle kendisi de evli ve iki çocuk sahibi olan Burcu Sinem Ünsal ile ilgili zinadan kaynaklanan tazminat davası ile ilgili yasal sürecini de avukatım Özlem Hatice Bakıcı takip edecektir.

Ahlakımın, aile terbiyemin, aklımın almadığı bu olay sebebiyle yuvamın yıkılması beni derinden etkiledi.

İsterdim ki sevgiyle emekle fedakarlıkla 7 yıldır büyüttüğüm aile birliğim devam etsin.

Bu mübarek günlerde herkese hayırlı eş, hayırlı arkadaş, hayırlı evlilikler dilerim. Yanımda olan tüm dostlarıma, aileme teşekkür ederim.'

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERSEDA SAYAN  ESRA EROL  EDA EROL GÖK