UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TOLGSHOW’DA BURAK KUT RÜZGARI!

Tolga Çevik’in ‘Arkadaşım’ olarak sahneye çıktığı, ekranların en sıra dışı ve eğlenceli programı TOLGSHOW’a bu hafta, pop müziğin sevilen ismi Burak Kut konuk olacak.

TOLGSHOW’DA  BURAK KUT RÜZGARI!

Burak Kut’un kendi parçasını seslendirdiği sırada orkestra üyesi olan Tolga Çevik’in, enstrümanını parçalaması ile TOLGSHOW izleyicilerine tam bir rock konseri havası yaşatacak. ‘Arkadaşım’ın Burak Kut’un sevgilisi olduğu ve Kut’un kendisine şarkı yazdığı anlar ekran başındakileri kahkahaya boğacak.

‘ARKADAŞIM’ ÇOCUĞUNU BULABİLECEK Mİ?

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ‘Arkadaşım’ aile hekimi olarak karşımıza çıkacak. ‘Arkadaşım’ sorumlu olduğu aileyi rutin ziyareti sırasında karşılaştığı çocuğun, kendi çocuğu olma ihtimaliyle çok heyecanlanacak. Burak Kut’un da dahil olacağı doğaçlamada, ikili arasında geçen “seksi” durumlar, izleyiciye unutulmaz bir gece yaşatacak.

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; Gizemli Yönetmen Fırat Parlak, Minik Müzisyen Özer Atik ve Sarp Bozkurt’un da yer aldığı merakla beklenen TOLGSHOW’un sekizinci bölümü 18 Ağustos Cumartesi saat 23.30’da FOX’ta.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERFOX  TOLGSHOW