UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HALUK LEVENT FENOMEN İNEĞİ ZİYARET ETTİ!

Sanatçı Haluk Levent, Trabzon'da Kurban Bayramı'nda sahiplerinin elinden kaçan ve günler sonra denizde bulunmasının ardından satın aldığı "Ferdinand" isimli danayı Kemalpaşa ilçesindeki barınağında ziyaret etti.

HALUK LEVENT FENOMEN İNEĞİ ZİYARET ETTİ!

İzmir Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 9 Eylül konserinde sahne  almak için kentte gelen Levent, Kemalpaşa'daki hayvan barınağına geçti.

Barınak yetkilisi Sibel Çakır'dan dananın sağlık durumu hakkında bilgi  alan Yüksel, bir süre ilgilendiği hayvana yem verdi.

Haluk Levent, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Ferdinand'ın  yeni evinde çok mutlu olduğunu, veteriner kontrolünde hayatını sürdürdüğünü  söyledi.

Tuzlu suda kalmasından dolayı sağlık sorunları yaşayan hayvanın  tedavisinin sürdüğünü belirten Yüksel, "Son dönemde gözleri oyulmuş, istismara  uğramış hayvanları gördükten sonra Ferdinand bir semboldür. O kadar çok içimiz  acıyor ki. Şunu söylemeye çalışıyoruz, çocuklarımıza hayvan sevgisini göstermeden  doğa, insan ve memleket sevgisini gösteremeyiz." dedi.

Sanatçı Yüksel, benzeri hayvan barınaklarına mama yardımı yapılması  konusunda da sosyal medyadan destek çağrısında  bulunacağını aktardı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERHALUK LEVENT  İNEK  FERDİNAND