UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞEBNEM SCHAEFER: “ESKİ NİŞANLIM ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR!”

Şebnem Schaefer, kendisini ölümle tehdit eden eski nişanlısı Murat Kadıoğlu’ndan şikâyetçi oldu. Kadıoğlu’nun 4 yıla kadar hapsi istendi.

ŞEBNEM SCHAEFER:  “ESKİ NİŞANLIM ÖLÜMLE  TEHDİT EDİYOR!”

Ünlü manken Şebnem Schaefer, İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne giderek kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia ettiği eski nişanlısı Murat Kadıoğlu'ndan şikayetçi oldu.

Schaefer, ifadesinde; Kadıoğlu'ndan daha önce ayrılmak istediğini fakat peşini bırakmadığını belirterek şöyle konuştu: "Benden soğusun diye bekledim. Fakat soğumadığı gibi peşimi de bırakmadı. Almanya'ya gittim ve telefonlarını açmadım. Bu kez de başka numaralardan arayıp beni tehdit etti. Telefonlarımı kapattım."

Kadıoğlu'nun kendisiyle tekrar iletişim kurduğunu anlatan Schaefer, "Almanya'dan dönmek istemedim. Fakat 'Hazırlıklı ol, sonun geldi' şeklinde ölüm mesajları gelmeye başladı. Kendisinden şikâyetçiyim" diye konuştu. Soruşturma sonunda tehdit ve hakaret suçlarından iddianame düzenlendi. Dört yıla kadar hapsi istenen Kadıoğlu, hâkim karşısına çıkacak.

UZLAŞMAK İSTEMEDİ

Soruşturma kapsamında Şebnem Schaefer'in eski nişanlısı Murat Kadıoğlu'nun da ifadesi alındı. Kadıoğlu, mesajların kendisine ait olduğunu kabul etti. Dosya, Uzlaşma Büro'ya gönderilse de ünlü manken, eski nişanlısıyla uzlaşmak istemedi. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13