UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BERK OKTAY: “UZLAŞMAK İSTEMİYORUM!”

Berk Oktay sessizliğini bozdu. Berk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddia edilen eşi Merve Oktay Şarapçıoğlu hakkında savcılık, “Özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Berk Oktay bu konuyla ilgili ilk kez Radyo Viva’da yayınlanan Ağır Masa programına konuştu.

BERK OKTAY: “UZLAŞMAK İSTEMİYORUM!”

Berk Oktay ve Merve Oktay arasında sular durulmuyor. Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan boşanma davasında flaş gelişme.

Savcılık, Merve Oktay Şarapçıoğlu hakkında savcılık, “Özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek” suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

Berk Oktay, konuyla ilgili ilk kez Radyo Viva’da yayınlanan Ağır Masa programına konuştu.

İşte Berk Oktay’ın Ağır Masa’ya yaptığı açıklamalar:

“Hepinizin bildiği gibi başıma ne yazık ki talihsiz ve çok üzücü beni ve ailemi yıpratan bir olay geldi. Allah’tan kimseye böyle bir şeyi yaşamamasını temenni ederim. Kısaca özet yapayım. Başıma bu mevzular geldiğinde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yapacağı gibi kimlerin ne amaçla yaptıklarını ve yapan kişilerin bulunması için savcılığımıza gittim. Bunun araştırılmasını ve kimin yaptığının bulunması için suç duyurusunda bulundum. Siber Şube Müdürlüğü ekipleri yüksek mesai harcayarak bir takım çalışmalar sonucunda bir takım verilere ulaştılar. Bunun sonucunda iş savcılığa intikal etti. Savcılık da dosyasını tamamladı ve sonucunda bu durumu görüyoruz.  Bundan sonrasında bugüne kadar ben sadece Türk adaletine Türk polisine sonuna kadar güvendim güvenmeye devam edeceğim. Öncelikle ilahi adalete ondan sonrada Türk adaletine ve polisimize sonuna kadar güveniyorum. İş artık hukuktadır adliyededir. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağım.”

"UZLAŞMAK İSTEMİYORUZ"

Savcı isnat edilen suçların uzlaşma kapsamındaki suçlardan olması nedeniyle, kamu davası açılmadan önce şüpheli Merve Oktay’ın mağdur Berk Oktay’ın uzlaşmak isteyip istemediklerini teklif edilmesi için dosyanın Uzlaştırma Bürosu’na gönderilmesine karar vermişti. Berk Oktay’ın avukatı Serdar Öktem soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına verdiği dilekçesinde, “Biz uzlaşmak istemiyoruz. Hala şikâyetimiz devam etmektedir” dedi.

“DAVAYLA İLGİLİ GİZLİLİK KARARI VAR”

Öte yandan Berk Oktay, dün akşam magazinci.com ödül töreninde görüntülendi ve UçanKuş kameraları yansıdı.

Berk Oktay’a boşanma aşamasında eşi Merve Şarapçıoğlu’yla ilgili sorular soruldu.

Röportajı izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız… 


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERberk oktay  merve şarapçıoğlu