UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İBRAHİM’DEN EDWINA’YA DUDAK UÇUKLATAN JEST!

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay, aşkı Edwina Sponza’yı geçen hafta Yunanistan’a uçurdu. Kutluay, sevgilisiyle otelde kalmak yerine geceliği 20 bin liralık villa tuttu.

İBRAHİM’DEN EDWINA’YA DUDAK  UÇUKLATAN JEST!

İbrahim Kutluay, aşkı Edwina Sponza için kesenin ağzını açtı. Demet Şener'le boşanmasının ardından rahat bir nefes alan Kutluay, geçtiğimiz günlerde Sponza ile Yunanistan tatiline çıkmıştı.

Aşklarını gizli saklı yaşadıkları dönemde de sık sık Komşu'ya giden Sponza ile Kutluay, bu kez Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'un yolunu tuttu.

Gözlerden uzak romantik anlar yaşayan ikili, otelde konaklamak yerine lüks bir villayı tercih etti. İbo'nun cebinden Ege manzaralı dubleks villa için de gecelik 3 bin Euro (yaklaşık 20 bin lira) çıktığı öğrenildi.

Sosyetik yogacı ile dört gündür Mikonos'ta olan Kutluay ile Sponza'nın tatilini ise eski basketbolcunun paylaşımları ortaya çıkardı. Bu arada çift, aşklarını ilan etmeden önce de sık sık Mikonos'ta tatil yapıyordu.

İbo, aşkının rahatı için tuttuğu lüks villa ile cömertliğini konuşturdu. Üç yıldır Şener'in açıklamalarıyla keyfi kaçan Edwina Sponza, huzura erdi. Sponza, İbo ile şu sıralar Yunanistan'da aşk tazeliyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13