UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DJ KERİMCAN DURMAZ'A BÜYÜK ŞOK!

dJ'lik yapan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında son dakika haberi geldi. Kerimcan Durmaz'ın geçtiğimiz aylar içerisinde Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video büyük yankı uyandırmış ve yoğun tepki gelmişti. Uygunsuz videosu sonrası açıklama yapan Durmaz, kamuoyundan da özür dilemişti. Kerimcan'ın videosu sonrası Bursa'da iki avukat Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek suç duyurusunda bulunmuştu.

DJ KERİMCAN  DURMAZ'A BÜYÜK ŞOK!

Ajanslardan gelen son dakika bilgisine göre ise, mahkeme, Durmaz'a 'müstehcenlik' suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Davanın görüleceği gün de belli olurken, ünlü ismin katılmaması halinde uygulanacak tedbirler de açıklandı.

Kerimcan Durmaz'ın Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaşması büyük tepki çekmişti. Kısa süre sonra paylaşımını silen Durmaz, son dakika paylaşımı yaparak, 'Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli bir videoyu avukatıma iletmek isterken sevhen ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum' mesajı yayınlamıştı.

Bugün ajanslardan gelen son dakika haberi ise, Kerimcan Durmaz için büyük şok niteliğinde. İşte, detaylar;

Kerimcan Durmaz'ın bu paylaşımının ardından, avukatlar Merve Saruhan Aydıngöz ile Melih Altıkardeş, bir süre önce Bursa Adliyesi'ne gelerek Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Avukatlar, milyonlarca takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz'ın 'hayasızca hareketler', 'cinsel taciz' ve tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını istedi. Avukatların, savcılığa suç duyurusunda bulunmasının ardından, aileler de BTK'ya şikayet yağdırdı.

Soruşturma başlatan savcılık tarafından hazırlanan iddianame, mahkeme tarafından kabul edildi. Kerimcan Durmaz'a 'müstehcenlik' suçundan 6 aydan 2 yıla hapis cezası istemiyle dava açıldı.

suç duyurusunda bulunan avukatlardan Melih Altıkardeş Kerim Can Durmaz'ın mahkemesinin 4 Aralık'ta görüleceğini açıkladı.

Dava, İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi Adliye Sarayı 16'ncı Asliye Ceza Mahkemesi'nde 4 Aralık günü saat 14.00'da görülecek. Kerimcan Durmaz ilk mahkemeye

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERkerimcan durmaz  fenomen  dj