UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YALIN'DAN HAYRANLARINA BÜYÜK SÜPRİZLER!

Aşk şarkılarının efsane ismi Yalın BKM organizasyonuyla “Denizbank Açıkhava Konserleri”nde 10 Temmuz Çarşamba akşamı sevenleriyle buluşuyor.

YALIN'DAN HAYRANLARINA BÜYÜK SÜPRİZLER!

Kariyerinin 15’inci yılında bir kez daha Harbiye’de sahne almaya hazırlanan başarılı müzisyen, 2004 yılında müzikseverlerle buluştuğu ‘Zalim’den, 2007 yılına damga vuran ‘Cumhuriyet’e; 2012’nin sevilen şarkısı ’Olmasa da Olur’dan, 2019 yılında çıkan ‘Deva Bize Sevişler’e kadar unutulmaz şarkılardan oluşan repertuvarıyla izleyenlere hem romantik hem eğlenceli saatler yaşatacak.

 YALIN İLE 5 BİN KİŞİLİK DİSCO

 Yalın, konserin bir bölümünde Harbiye Açıkhava sahnesini 5 bin kişilik bir diskoya çevirecek. Sahne dekorundan ışığına, dansçıların kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar tüm detaylarıyla dev bir diskoyu andıracak olan bu şovda, izleyenlerde interaktif sürprizlerle eğlenceyi doyasıya yaşayacak. 80’lerin efsane konseptine uygun özel kostümlerle sahne almaya hazırlanan sanatçı, sevenlerini zamanda bir yolcuğa çıkaracak.

 YENİ SİNGLE CANLI CANLI İLK KEZ HARBİYE’DE

 10 Temmuz akşamı bu muhteşem konseri izlemeye gelenler bir ilke de tanıklık edecek. Başarılı sanatçı geçtiğimiz Cuma günü müzikseverlerle buluşturduğu yeni single çalışması ‘Deme Bana Yokum’u ilk kez Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde canlı olarak seslendirecek.


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERyalın  konser  harbiye