UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SU İSRAFINA “Finish” DEME ZAMANI!

Bu akşam, su israfıyla ilgili hepimizin yanında durması gereken bir kampanya başladı.

SU İSRAFINA “Finish” DEME ZAMANI!

Birileri bu gidişata “dur” demeliydi.

Çünkü su israfında başımızı almış gidiyorduk!..

TV’erde, internetlerde yayınlanan, dünyadaki “su”yun geleceğinin ne kadar karanlık olduğunu anlatan belgeseller herkesin dikkati çekerken, kimsenin pek bir şey yaptığı yoktu.

Ve beklenen hamle Finish’ten geldi.

Direkt şunu söyleyebiliriz:

Türkiye’nin ilk ve en sevilen bulaşık makinesi deterjanı Finish, gerçekten çok önemli ve çok değerli bir kampanya, adeta bir yarışma başlattı.

Finish’in, su tüketimini azaltmak üzere kurguladığı yarışma “Tasaruf sözü” bu akşam start aldı.

Sorduk, Finish yöneticilerine, “Nasıl olacak bu kampanya?..” diye… Belli ki çok iyi hazırlanmışlar. İşte aldığımız notlar:

“Finish’in sürdürülebilirlik projesi Yarının Suyu’nun web sitesi yarininsuyu.com üzerinden başvuruları yapılacak olan yarışma, 10 Eylül- 10 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. “Tasarruf Sözü” yarışmasına katılmak isteyenler öncelikle yarınınsuyu.com adresini ya da  Facebook üzerinden Finish Türkiye sayfasını ziyaret ederek, iki ay üst üste su faturalarını yükleyecekler. Son yükledikleri fatura üzerinden bir önceki aya göre tasarruf ettikleri bedele denk gelen oranda tüm Migros mağazalarında geçerli Finish Quantum indirimi kazacaklar”

Finish, “Tasarruf Sözü” yarışması ile müşterilerini daha az su tüketerek çevreyi ve bütçelerini korumaya davet ediyor.

Ne diyelim, Finish, son noktayı koymuş… Bizler de baştan sona bu kampanyaya katılıyor ve “Suisrafınafinish” diyoruz. Tebrikler…

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13