UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ FENOMEN SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI!

Hem oyunculuk hem de modellikte hızla yükselmekte olan Instagram yıldızı, kısa süre içinde pek çok suça karışınca kariyerini mahvetti.

ÜNLÜ FENOMEN SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI!

Monique Marina Agostino, Instagram'da şöhrete bulduktan sonra kariyerinde hızla yükselen bir modeldi. Ancak 24 yaşındaki kadın bir dizi suça karışınca, hem kariyerini hem de hayatını mahvetti.

Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan Monique, hem çeşitli gazete ve dergilere verdiği pozlarla ünleniyor hem de Instagram'da yaptığı iş birlikleriyle hayatını kazanıyordu.

Ancak oyunculuk alanında da kariyer yapmaya başlayan Monique'in adı, hem 2018'in kadım ayında hem de geçtiğimiz mayıs ayında bazı suçlara karıştı.

Killarney Heights Lisesi mezunu kadın, 10 farklı suçtan yargılandığı davada suçlu bulundu.

Bir çocuk annesi model, Blacktown Westfield adlı bir alışveriş merkezine girerek burada bir dizi hırsızlık yaptı.

Bir mağazaya girerek 90 dolarlık bir ceket çalan Instagram yıldızı, kentin sahil şeridindeki kafelere de girerek soygun yaptı.

Burada kasadan nakit para ve kredi kartları çalan kadın, daha sonra ünlü bir fast food zincirine giderek çalıntı kredi kartıyla yiyecek aldı.

Monique Marina Agostino'nun üzerinde, reçeteyle satılan ilaçların ve bazı uyuşturucuların bulunduğu bildirildi. Modelin üzerinden kesici alet çıktığı da öğrenildi.

Bu suçlarla yargılanmasına rağmen Monique Marina Agostino, duruşma tarihinde mahkemeye gelmedi.

Bunun üzerine avukatı Bronwyn Pullinger, Agostino'yu savunmaktan vazgeçtiğini açıkladı.

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin aktardığına göre, modelin soygun yaptığı kafelerin güvenlik kameraları görüntülerinde, Monique Marina Agostino'nun yüzlerinde siyah maskeler olan genç çocukları otomobili ile kafenin öne getirdiği görülüyor.

Modelin aracından çıkan ve liseli olduğu tahmin edilen çocuklar, o sırada kapalı olan kafelerin kapılarını keski kullanarak açıyor.

Ardından Instagram yıldızı ve yanındaki çocuklar, yakınlardaki bir pizza restoranına girerek buradan bir akıllı telefon çalıyor.

Mahkemede Monique Marina Agostino'nun 24 ay cezaya çarptırıldığı açıklandı. Mahkemenin kararına göre, modelin 18 aydan önce iyi halden şartlı tahliye edilmesi mümkün olmayacak.

Agostino'nun temyize giderek cezasına itiraz edileceği bildirildi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERfenomen  model  hırsızlık