UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ULUDAĞ’DA İKİNCİ CANSIZ BEDEN DE BULUNDU

Öğle saatlerinde ulaşılan ilk cansız bedenin üzerinde Efe Sarp'a ait kimlik bulunurken, Efe'nin 1200 metre aşağısında bulunan ikinci cansız bedenin kime ait olduğuna yönelik tespit çalışmaları sürüyor.

ULUDAĞ’DA İKİNCİ CANSIZ BEDEN DE BULUNDU

Bursa Valiliği Uludağ’da Küreklidere Şelalesi yakınlarında ikinci cansız bedenin de bulunduğunu açıkladı. Öğle saatlerinde bulunan cansız bedenin Efe Sarp’a ait olduğu kesinleşirken, ikinci cansız bedenin kime ait olduğu ise yapılan inceleme sonrası netlik kazanacak.

Uludağ’da 17 gündür devam eden arama kurtarma çalışmalarında sonuç alındı. AFAD, JAK, JÖH ve sivil arama kurtarma ekiplerinin yaptığı çalışmalarda Küreklidere Şelalesi yakınlarında öğle saatlerinde Efe Sarp’ın cansız bedeni bulundu. 37 yaşındaki Sarp’ın cansız bedenine 1200 metre mesafede ikinci bir cansız beden daha bulundu.

Valilik, olay yerine kriminal jandarma ekiplerinin sevk edildiğini, helikopterin bölgenin uçurumlarla dolu olması sebebiyle buraya inemediğini, savcının talimatıyla cesetlerin belirli bir mesafeye taşındıktan sonra helikopterle nakil edileceğini duyurdu.

Kestel Stadyumu’na inen helikopterle arama kurtarma ve kriminal ekipleri bölgeye sevk edilmişti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERuludağ  dağcılar  kayıp  ceset  bulundu  arama