UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DOĞAL GAZ FATURASINI YARIYA DÜŞÜREBİLİRSİNİZ

Soğuk havaların iyice kendini hissettirmesiyle evlerde doğal gaz kullanımı da artmaya başladı. Doğal gaz faturalarının artması nedeniyle bütçenizi sarsılabilir. Önereceğimiz yöntemle doğal gaz faturalarınız da oldukça tasarruf edeceksiniz. Doğal gaz tasarrufu hakkında bilgi almak istiyorsanız haberimize göz atın.

DOĞAL GAZ FATURASINI YARIYA DÜŞÜREBİLİRSİNİZ

Yapılan doğal gaz zamları ve kış aylarının soğukluğu nedeniyle doğal gaz faturaları bütçenizi sarsabilir. Doğal gaz faturalarını bütçe dostu haline getirebilmek için haberimize göz atın.

Balonlu naylon kullanarak doğal gaz faturalarını yarıya düşürün

Evinizdeki camların kalitesi hem yapı hem de kalınlık itibariyle konutu soğutmaya ve doğal gaz faturaların daha fazla kabarmasına da neden olmaktadır.

Sibirya ve Rusya’da kış aylarında kullanılan basit ve etkili yöntem sayesinde ev ısısı daha çok artacak ve bu sayede doğal gaz tasarrufu yapmış olacaksınız.

Nasıl Uygulanır?

Uygulama için öncelikle lüzumlu olan balonlu naylon bulmak olacak. Bu uygulama Alüminyum folyo ile de oluyor ancak bu yöntemle evin içi karanlık oluyor.

Balonlu naylon kullanarak yalıtım amaçlı cama uygulama yöntemi oldukça basit. Öncelikle cam boyutlarında balonlu naylon cama uygulanacak kısım için ıslatın. Sonrasında camı ıslatın.

Balonlu naylon malzemeyi cama yapıştırın. Bu yöntemi uyguladıktan çok kısa bir süre sonra ortamın havasının hemen değiştiğini fark edeceksiniz. Balonlu naylon doğal 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERsoğuk  doğal gaz  fatura  para  tasarruf  ev