UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ERDOĞAN CHP'Yİ KALESİNDE VURDU: MİLYON LİRALARI TALAN ETTİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de halka hitap etti. CHP'li Yalova Belediyesi'nde yolsuzluk skandalının yaşandığını hatırlatan Erdoğan, "Bay Kemal grup toplantısında samandan bile bahsediyor ama belediyesindeki rüşvet çiftliğinden bahsetmiyor" diye konuştu.

ERDOĞAN CHP'Yİ KALESİNDE VURDU: MİLYON LİRALARI TALAN ETTİLER

Erdoğan sözlerinin devamında, CHP'nin elinde olan Yalova Belediyesinde yeni yaşanan bir yolsuzluktan bahsederken, "Milyonlarca lirayı talan ettiler" dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de halka hitap etti. Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:"Kınık ile beraber İzmir'e hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Lafla peynir gemisi yürümez. Bu kadrolar Bay Kemal'e inanan kadrolar değil. Buralarda olanlar, bize güç verenler.

İzmir'le Çandarlı arasındaki ulaşım süresini 1,5 saatten 40 dakikaya düşürdük. Yol medeniyettir diyoruz ya, aynı zamanda zamanla yarışıyoruz. Büyüklerimiz boşuna 'vakit nakittir' dememişler.

Millet Kütüphanesini daha şimdiden başkentimizin sembolleri arasına yerleştirdik.


YALOVA BELEDİYESİNDEKİ SKANDAL


CHP'li belediyelerin kurduğu rüşvet ve hırsızlık düzenini sizler de görüyorsunuz. Bunun son örneği geçen hafta Yalova'da ortaya çıkarıldı. Yalova halkına hizmet olarak verilmesi gereken milyonlarca lira CHP'li idareciler tarafından talan edildi. Yaşanan bu skandal sonrasında CHP Genel Merkezi'nden bir tane yetkili çıkıp açıklama yapıp da özür dilemedi.

Bay Kemal basın toplantısında saman dahil her konudan bahsediyor. Fakat belediyesinin kurduğu rüşvet çiftliğinden bahsetmiyor."

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERerdoğan  chp