UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ YOUTUBER'A BÜYÜK ŞOK!

Sosyal medya fenomeni ve muhabir olan Uras Benlioğlu'nun aracı yandı. Bir çekime giden Benlioğlu'nun aracındaki tüm kamera ekipmanları küle dönerken kendisi burnu kanamadan kurtuldu.

ÜNLÜ YOUTUBER'A BÜYÜK ŞOK!

15 yıl Show TV ve A Haber gibi kanallarda muhabirlik yaptıktan sonra şimdilerde YouTube'da içerik üretmeye başlayan fenomen Uras Benlioğlu'nun aracında küle döndü. Kötü haberi Instagram hesabından duyuran fenomen, küle dönen aracından yara almadan çıktı.

Son olarak Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Exatlon Challenge yarışmasında yarışan ve sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi bulunan fenomen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda aracının küle dönmüş görüntüsünü paylaşarak "Araba, ekipmanlar hepsi yandı. Çok şükür bende bir şey yok" dedi.

Yanan araçtan burnu bile kanamadan çıkan fenomen, yaşadığı şoku atlattıktan sonra yayınladığı videosunda aracından hasar almadan kurtulan tek şeyin oğlu ve eşinin fotoğrafının bulunduğu çerçeve olduğunu söyledi. Yıllardır çektiği videolarda kullandığı ekipmanları küle dönen Benlioğlu, "Yıllardır çalışıp, kazanıp aldığım tüm ekipmanlar yok oldu. Ama tekrar söyleyeyim ben iyiyim çok şükür" diyerek yaşadığı üzüntüyü paylaştı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERyoutube  youtuber  uras benlioğlu