UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KLOZET YALAYAN FENOMEN CORONAYA YAKALANDI!

ABD'de yaşamını sürdüren bir sosyal medya fenomeni, coronavirüs salgınına karşı meydan okumak amacıyla bir klozeti yaladı. Larz isimli fenomen, geçtiğimiz günlerde coronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

KLOZET YALAYAN FENOMEN CORONAYA YAKALANDI!

Larz isimli gencin Twitter'dan 21 Mart tarihinde yayınladığı bir videoda, halka açık bir tuvalete girerek klozeti yaladığı görülebiliyordu. Salgının alaya alındığı paylaşımda "Coronavirüs salgını hakkında farkındalığı artırmak için yeniden paylaşın" ifadeleri yer alıyordu.

İngiliz ve Amerikan basınında yer alan haberlere göre Larz'ın, 22 Mart tarihinde yayınladığı "Coronavirüs testim pozitif çıktı" başlıklı ikinci bir videoda ise hastanede yattığı görüldü.

HESABI ASKIYA ALINDI

Larz'ın hesabı Twitter kurallarını çiğnediği gerekçesiyle askıya alındı.

Larz, coronavirüs salgınının ortaya çıkmasının ardından tuvalet klozeti yalayan ilk sosyal medya "fenomeni" değil. Ava Louise isimli başka bir sosyal medya kullanıcısı da "coronavirüs meydan okuması" etiketiyle uçağın tuvaletindeki klozeti yalarken video paylaşmıştı.

Söz konusu paylaşımlar çok sayıda etkileşim getirse de genel olarak sosyal medya kullanıcılarının tepkisiyle karşılaştı.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERfenomen  corona