UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SELİN CİĞERCİ MEYDAN OKUDU!

Sosyal medya fenomen Selin Ciğerci, “Balık etli kadın da güzeldir” diyerek tatilden mayolu pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Kendisine zayıflaması yönünde gelen yorumlara da yanıt veren Ciğerci "İnat değil mi, zayıflamıyorum" dedi.

SELİN CİĞERCİ MEYDAN OKUDU!

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'daki 2 milyon dolara satın aldığı yazlığında hem dinlendi hem çalıştı. İşleriyle yoğun olan Ciğerci şu sıralar yaptığı mayolu pozlarla dikkat çekiyor. Açık sözlülüğüyle bilinen Selin Ciğerci, mayolu pozuna yaptığı son yorumla dikkat çekti.

Ciğerci, paylaşımında şunları söyledi:

 "Karyola bacağı gibi incecik bir bacağım olacağına... Böyle olmak beni daha çok mutlu ediyor yani şop yapıp kendimi incecik yapmasını da bilirdim mutluyum ben böyle seviyorum kendimi; bir dirhem et bin ayıp örter! İnat değil mı̇, zayıflamıyorum, böyle kalacağım."

Ciğerci, kendisini sık sık Khloe Kardashian'a benzetmesiyle de biliniyor. Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmak için harekete geçtiğini duyurmuştu. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlenen Ciğerci, ikiz annesi olmaya hazırlanıyor.

Son Güncelleme: 16.07.2020 20:34:28
ETİKETLERselin ciğerci  sosyal medya