UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ANKARA'DA KORKUTAN YANGIN! ANKARA VALİSİ'NDEN FLAŞ AÇIKLAMA...

Ankara Söğütözü Mahallesi'nde yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi ve ambulans bölgeye sevk edildi. Öte yandan gelen bir diğer son dakika haberine göre ise; plazada çalışanların tahliye edildiği bildirildi. Ankara Valisi yangının kontrol altına aldığını duyurdu.

ANKARA'DA KORKUTAN YANGIN! ANKARA VALİSİ'NDEN FLAŞ AÇIKLAMA...

Ankara Söğütözü Mahallesi'nde bulunan bir iş merkezinde yangın çıktı. İtfaiyenin müdahalesinin devam ettiği yangında plazada çalışanların da tahliye edildiği bildirildi.

Bu arada binadan kopan parçaların etrafa yayıldığı da gelen bilgiler arasında.

YANGIN KONTROL ALTINDA

Ankara Valisi Vasip Şahin yangının kontrol altına alındığını duyurdu. Dış cephedeki kompozit malzemenin oluşturduğu yangına şahit olduklarını belirten Şahin, "Hamdolsun İtfaiye Daire Başkanlığından aldığım bilgiye göre, içeriye herhangi bir sirayet yok. Gerekli tahliyeler tamamlanmış. Bütün katların, itfaiye ekiplerimizce tek tek kontrolleri yapılıyor." diye konuştu.

Ekiplerin, "binanın içinde kalan birileri var mı?" diye arama yaptığını aktaran Şahin, şunları kaydetti:

"Hamdolsun herhangi bir yaralanma ya da can kaybıyla ilgili bilgi gelmedi, gelmeyeceğini de umut ediyoruz. İtfaiye ve emniyet ekiplerimiz kendi üzerlerine düşen görevi gayretle yerine getiriyorlar. Şu anda sadece doğrudan müdahaleyle uğraşıyorlar. Yangın kontrol altına alınmış ve soğutma çalışmalarına başlanmış durumda."

Son Güncelleme: 27.07.2020 19:23:35
ETİKETLERuçankuştv  ankara  yangın  itfaiye