UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SKANDAL ORTAYA ÇIKTI! ARKADAŞINI 'TECAVÜZDEN' KURTARDI!

İstanbul Sarıyer’de skandal bir olay meydana geldi. Alkol etkisindeki 16 yaşındaki genç kızı istismar eden şüpheli, genç kızın arkadaşına yakalandı. Tecavüz engellenirken şüpheli hakkında Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

SKANDAL ORTAYA ÇIKTI! ARKADAŞINI 'TECAVÜZDEN' KURTARDI!

İstanbul Sarıyer'de skandal bir olay meydana geldi. Alkol etkisindeki 16 yaşındaki genç kızı istismar eden şüpheli, genç kızın arkadaşına yakalandı. Tecavüz engellenirken şüpheli hakkında iddianame düzenlendi.

Sabah Gazetesi'nden Sema Alim Dalgıç'ın haberine göre; hazırlanan iddianamede, 16 yaşındaki mağdur Y.A.'nın arkadaşı olan E.T. ve E.T.'nin eski erkek arkadaşının 19 yaşındaki Kemal M.'nin ikametine gittikleri, burada alkol kullandıkları belirtildi.

E.T. ile erkek arkadaşının mağdur ve şüphelinin yanından gittikleri kaydedildi.

ODAYA GİRDİĞİNDE ARKADAŞINI ÇIPLAK BULDU

Şüphelinin mağduru alkolün etkisi altındayken istismar ettiği, tam bu sırada mağdurun arkadaşı E.T.'nin odaya geldiği ve arkadaşının kıyafetlerinin çıkarıldığını, şüphelinin ise giyinik olduğunu gördüğü belirtildi.

E.T.'nin hemen mağdura yardım etmek için şüpheli Kemal M.'ye engel olmaya çalıştığı, arkadaşı Y.A.'nın kıyafetlerini giydirerek onu cinsel istismardan kurtardığı anlatıldı.

İddianamede, şüphelinin eyleminin 'Çocuğun Cinsel İstismarı' suçunu oluşturduğunun kabul edildiği, mağdurun ve mağdurun yasal temsilcisi olan müştekinin şüpheli hakkında şikayetçi oldukları, şüphelinin alınan savunmasında suçlamaları kabul etmediği kaydedildi.

ARKADAŞI HER ŞEYİ ANLATTI

Arkadaş E.T. alınan ifadesinde, eski erkek arkadaşı ile birlikte farklı bir odaya gittiklerini, mağdur ile şüphelinin de diğer odada oturduklarını, yaklaşık on dakika sonra mağdurun odasına gittiğinde kıyafetlerinin çıkarılmış olduğunu gördüğünü, müdahale etmek istediğinde şüphelinin engel olmaya çalıştığını, mağduru hemen giydirdiğini söyledi.

YARGILANACAK

Savcılıkça, şüphelinin suçtan ve cezadan kurtulmaya yönelik savunması yerine; kendi içerisinde tutarlı mağdur anlatımlarına itibar edildiği, şüphelinin üzerine atılı suçu işlediğinin kabul edildiği belirtildi.

Şüpheli Kemal M.'nin 'Çocuğun Cinsel İstismarı' suçundan cezalandırılması istendi. Şüpheli ilerleyen günlerde Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Son Güncelleme: 17.08.2020 18:47:22
ETİKETLERuçankuştv  SARIYER  alkol  tecavüz