UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ MODEL KISKANÇLIK YÜZÜNDEN KATİL OLMUŞTU!

Dünyaca ünlü Rus model Lilia Sudakova, eve başka bir kadın getirin eşi Sergey Popov'u kıskançlık krizine girip kalbinden bıçaklayarak öldürdü. İki aydır gözaltında tutulan Rus model Sudakova 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 ÜNLÜ MODEL KISKANÇLIK YÜZÜNDEN KATİL OLMUŞTU!

Yerel medyada yer alan habere göre, Rus modelin, eşi Popov'un bir eğlence mekanından çıkışta eve getirdiği genç kadınla yakalamasının ardından 4 yıllık eşini bıçakladığını aktardı.

Modelin annesi Irena Sudakova, kızıl saçları ile ünlenen kızının dört yıldır evli olduğu kocasının fiziksel şiddetine maruz kaldığını bu nedenle kendini korumak amacıyla eşini bıçakladığını söyledi.

Rusya, Çin, İtalya ve Japonya'da Vogue dergisi için pozlar veren, ayrıca birçok Rus elbise markasının reklamlarında oynayan Lilia, eşini bıçakladıktan sonra eve ambulans çağırdı.

Eve gelen ambulansla hastaneye kaldırılan yaralı eş kurtarılamadı.5Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdüModel, eşini eve başka bir kadın getirdiği için öldürdüğünü itiraf etti. İki aydır tutuklu bulunan Lilia, 15 yıl hapis cezası aldı.

Son Güncelleme: 2.12.2020 18:25:56
ETİKETLERLilia Sudakova  cinayet  ceza