UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MİDE BULANDIRAN GÖRÜNTÜLER!

Sakarya Büyükşehir Sebze ve Meyve Hali'nde yabancı uyruklu bir şahıs köpeğe tecavüz ederken güvenlik kamerasına yakalandı. Mide bulandıran olay sonrası polis ekiplerince yakalanan şahıs yasal işlemlerin ardından sınır dışı edildi.

MİDE BULANDIRAN GÖRÜNTÜLER!

Mide bulandıran olay, geçtiğimiz günlerde Arifiye ilçesinde bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sebze ve Meyve Hali'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen şahıs, sokak köpeğine tecavüz etti.

İĞRENÇ ANLAR KAMERALARA YANSIDI

Güvenlik kameralarına yakalanan görüntülerde, yerde yatan sokak köpeğinin yanına giden şahsın önce etrafı kolaçan ettiği ve daha sonrasında hayvana tecavüz etmeye başladığı görülüyor.

SAPIK SINIR DIŞI EDİLDİ

Olayın fark edilmesi sonrasında Sebze ve Meyve Hali yetkilileri görüntüler ile birlikte durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Konunun bildirilmesi üzerine harekete geçen ekiplerce izlenen görüntü ve yapılan araştırmalar neticesi köpeğe tecavüz eden şahıs yakalandı. Şahıs, hakkında başlatılan yasal işlemlerin ardından sınır dışı edildi.

Sebze ve Meyve Hali yetkilileri ise konudan dolayı yaşadıkları üzüntüyü ifade ederek, şahsın halle bir ilgisinin olmadığını dile getirdi.

Son Güncelleme: 15.01.2021 00:29:49
ETİKETLERsakarya  tecavüz  köpek