UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

CHP 'CABBAR'I YAKTI! 15 BİN!

CHP üst düzeyi sokağa çıkma yasağında, tüm mekanlar da kapalıyken, Nişantaşı’nda mekan (Nişantaşı’nın gözde kebapçısını) açtırmış, yemek yemiş, ancak gelen ihbarlar sonucu UçanKuş TV CHP üst düzey ekibini Cabbar’dan çıkarken görüntülemişti! Sonuç : yasak ihlallerinde bulunan işyeri ve şahıslara toplam 15 bin 900 TL idari cezası uygulandı.

CHP 'CABBAR'I YAKTI! 15 BİN!

Canan Kaftancıoğlu, dün akşam CHP'li ilçe belediye başkanlarıyla Nişantaşı'nda bulunan ünlü restoranda bir araya geldi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken restoran çıkışında gazetecilerin sorularına Kaftancıoğlu, "Ofiste belediye başkanlarımızla özel toplantı yaptık" dedi. Kaftancıoğlu'nun 'ofis' dediği yer restoran çıkınca polis tarafından cezai işlem uygulanması için evrakları Şişli Kaymakamlığı'na gönderildi. Şişli Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada ise şöyle denildi:

"Bazı basın ve yayın organlarında CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve arkadaşlarının Covid-19 tedbirleri kapsamında müşteri kabul edilmemesi gereken bir lokantaya kabul edildiklerine dair haber ve görüntü yer almıştır. Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerimizce yapılan çalışmalarda konu olan içeriği itibariyle Covid-19 ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere aykırılık teşkil eden bu görüntülerin 28.01.2021 tarihinde Nişantaşı'nda bulunan bir restoranda çekildiği tespit edilmiş; yapılan bu tespitler çerçevesinde Kaymakamlığımızca yasak ihlallerinde bulunan işyeri ve şahıslara toplam 15 bin 900 TL idari yaptırım uygulanmıştır"

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 29.01.2021 18:54:37
ETİKETLERCHP