UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ ŞARKICIYA TEHDİT ŞOKU!

Billie Eilish sürekli evinin etrafında dolaşan, jestleri ve gönderdiği mesajlarla ölüm tehditleri savuran tacizciden davacı oldu.

 ÜNLÜ ŞARKICIYA TEHDİT ŞOKU!

Grammy rekortmeni Billie Eilish, Los Angeles’taki evine gelerek taciz eden ve tehdit mesajlarıyla korkutan kişiden davacı oldu. Eilish, evinin karşısındaki bir okulda altı aydır kamp kurduğunu iddia ettiği John Hearle'a karşı mahkemeden bir uzaklaştırma emri talep etti.

'BOĞAZINI KESECEĞİM' HAREKETİ

19 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, John Hearle adlı kişinin kendisini tehdit içeren mektup bombardımanına tuttuğunu, hatta kendisini görünce 'boğazını kesme' işareti yaptığını iddia etti.

Eilish, TMZ’nin ulaştığı mahkeme belgelerine göre, Hearle’den tüyler ürpertici şu notu aldığını iddia etti:

“İstediğin şey benim için ölmek değilse istediğini elde edemezsin. Yakında suların yükseleceğini bileceksin ve öleceksin.”

Şarkıcı ayrıca Hearle tarafından, evine girip çıkarken izlendiğini, bu esnada sözlü ya da jestlerle tacize uğradığını belirtti. Hearle adlı tacizcinin orada olduğunu bildiği için evine her girişinde kaygılandığını söyleyen ünlü şarkıcı, kendisinin ve ailesinin güvenliğinden endişe ettiğini anlattı. Eilish, mahkemeden, tacizcinin, evine ve ailesine yaklaşmasını önleyecek bir karar talep etti.

The Blast’ın elde ettiği mahkeme belgelerinde Eilish, “Tekrarlanan tacizlerden dolayı evimde ve kişisel alanımdaki huzur ve sükunet hissimi kaybettim. Bu da duygusal yaralanmaya neden oldu” ifadesini kullandı.

Eilish’ın iddiasına göre tacizler ağustos ayından bu yana sürüyor. Daily Mail’in haberinde, emniyet güçlerinin konuyu araştırdığı ancak herhangi bir tutuklama yapılmadığı bildirildi.

Son Güncelleme: 19.02.2021 21:15:01
ETİKETLERBillie Eilish  tehdit  taciz