UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

TARTIŞTIĞI DOKTORU ÇİVİLİ SOPAYLA DARBETTİ!

Tokat'ta ilaç yazdırmak için aile hekimine giden bir şahıs, sırasını beklemesini söyleyen doktorla tartıştı. Bir süre sonra çivili bir tahtayla geri dönen 27 yaşındaki şahıs, doktoru darbederek muayene odasının kapısına da zarar verdi. Saldırgan polis tarafından gözaltına alındı.

TARTIŞTIĞI DOKTORU ÇİVİLİ SOPAYLA DARBETTİ!

Ziya Gökalp Mahallesi Asım Kamile Uğurlu Aile Sağlığı Merkezi'nde saat 17.00 sıralarında E.C. isimli şahıs, ilaç yazdırmak amacıyla doktorun odasına girdi. İddiaya göre, bir ilaç gösterip aynısından yazdırmak isteyen E.C.'ye doktor Kalebaş, sırada 5 kişinin bulunduğunu belirterek beklemesi gerektiğini ifade etti.

ÇİVİLİ TAHTAYLA DOKTORA VURDU

Doktorla tartışan E.C. sinirlenip binadan çıkarak bir marketin önünde duran palet tahtalarından birini alıp geri döndü. E.C., iddiaya göre üzerinde çiviler bulunan tahtayla doktora vurdu, muayene odasının kapısına da bir darbe indirerek kırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

GÖZALTINA ALINDI

E.C., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayın ardından doktor Özgür Kalebaş, darp raporu almak için İlçe Devlet Hastanesi'ne gitti. Olayı gören bir market çalışanı Hasan Ş., E.C.'nin dışarıdaki tahtalardan birini alarak doktorun üzerine doğru koştuğunu gördüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Son Güncelleme: 26.07.2021 20:57:52
ETİKETLERtokat  doktor  darp