UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AKILALMAZ EĞLENCE! O ANLARI BİR DE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

İstanbul Arnavutköy'de bir site bahçesinde 18 yaşından küçüklerin olduğu gruptaki bir kişinin görüntüleri tepki topladı. Görüntülerdeki kişinin kediyi havaya fırlatıp yere düştüğü anları da gülen grup o anları bir de sosyal medyadan paylaştı.

AKILALMAZ EĞLENCE! O ANLARI BİR DE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Arnavutköy'de site bahçesinde 18 yaşından küçüklerin olduğu gruptaki bir kişi, eline aldığı kediyi havaya fırlattı. Kedinin yere düşmesini izleyerek eğlenen gruptakiler, çektikleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

GÖZALTINA ALINDI, SERBEST BIRAKILDI

Olay, Karaburun Mahallesi'nde site bahçesinde iki gün önce akşam saatlerinde yaşandı. Yaşları 18'den küçük bir grup, eğlenmek için kediye eziyet etti.

Gruptakilerden M.A. eline aldığı kediyi havaya fırlattı. Kedinin yere düşmesini izleyerek eğlenen gruptakiler, o anları cep telefonu kamerasına kaydedip, görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Görüntüleri görerek tepki gösterenlerin ihbarı ve Arnavutköy İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin şikayeti üzerine Karaburun'da gözaltına alınan M.A.'nın Durusu Karakol Komutanlığı'nda ifadesi alındı. M.A. ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

"MUHTEMELEN MİSAFİR OLARAK BURAYA GELMİŞTİR"

Site sakini Rüstem Çelik, "Bu bir istisna. Buradaki bütün çocukları tanıyorum ama o çocuğu tanımıyorum. Muhtemelen misafir olarak buraya gelmiştir. Sitenin içerisindeki kişiler kedileri çok seviyor ve onlarla birlikte yaşıyor. Bu bir istisna" dedi.

"BU VAHŞET AİLEDEN KAYNAKLI"

Mahalleli Yunus Akar ise, "Bu vahşet, bu aileden kaynaklı. Ailede sorun yoksa, çocuk yapmaz bunu. Karaburun'da böyle bir şey olduğu için ben üzüldüm. Böyle bir eğlence olur mu, çok yazık" diye konuştu.

Son Güncelleme: 15.09.2021 13:48:19
ETİKETLEReğlence  dehşet