UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

4'LÜ İLİŞKİ İTİRAFI OLAY YARATTI!

ABD'de yaşayan Madi Madi Brookssismli adlı kadın, TikTok'da ilginç bir açıklama yaptı. Genç kadın eşinin, annesi ve kız kardeşiyle ilişki yaşamasına izin verdiğini anlattı. Brookssismli'nin açıklamaları sırasında eşinin baldızına sarılması ise dikkat çekti.

 4'LÜ İLİŞKİ İTİRAFI  OLAY YARATTI!

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Madi Madi Brookssismli adlı kadının anlattıkları skandal yarattı.

Genç kadın eşinin, annesiyle ilişkiye girmesine, kız kardeşiyle de öpüşmesine izin verdiğini söyledi.

ABD'deki skandal olay, ülkede tartışmalara neden oldu. Madi Madi Brookssismli adlı kadın, sosyal medya uygulaması TikTok'tan paylaştığı video ile evlerinde uzun süredir yaşanan bir durumu takipçilerine anlattı.

"CANIM İSTEMEDİĞİ ZAMAN ANNEMLE İLİŞKİ YAŞIYOR"

Genç kadının açıklamalarının devamı da sansasyon yarattı. Madi Madi Brookssismli, kocasıyla ilişkiye girmek istemediği zaman annesi ve kocasının ilişki yaşadığını söyledi.

"BUNDA YANLIŞ BİR ŞEY GÖRMÜYORUM"

Açıklamalarına devam eden Brookssismli, "Yaptığımın yanlış olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan kocamın mutlu olması. Kız kardeşimle de sevişmesine izin veriyorum" dedi.

TARTIŞMALARA NEDEN OLDU

Kadının sözleri, sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Sosyal medya kullanıcıları, yaşanan durumun aile yapısına aykırı ve skandal olduğunu vurguladı. Söz konusu video kısa süre içerisinde milyonlarca görüntülenme aldı.

Son Güncelleme: 4.10.2021 14:52:33
ETİKETLERamerika