UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UYURKEN DEHŞETİ YAŞADI! YÜZÜNE KİMYASAL MADDE DÖKTÜ!

İstanbul Avcılar'da inanılmaz olay... İddiaya göre evinde uyuyan Yasemin Uzunçelebi'nin evine gelen Mehmet Y., kadının yüzüne yanıcı kimyasal madde döktü. Kadının bir gözünü kaybetmesine neden olan saldırgan kaçtı

UYURKEN DEHŞETİ YAŞADI! YÜZÜNE KİMYASAL MADDE DÖKTÜ!

İstanbul Avcılar'da, dün sabaha karşı saat 03.30 sıralarında Merkez Mahallesi'nde akılalmaz bir olay meydana geldi. İddiaya göre, Yasemin Uzunçelebi (42) evinde uyurken, bir süreden bu yana arkadaşlık ettiği Mehmet Y. evine geldi.

YÜZÜNE YANICI MADDE DÖKTÜ

Kapıyı yanındaki anahtarla açarak içeri giren saldırgan, yatağında uyuyan kadının yüzüne yanında getirdiği öne sürülen siyah ve yanıcı bir maddeyi döktükten sonra kaçtı.

BİNA SAKİNLERİNDEN YARDIM İSTEDİ

DHA'da yer alan habere göre yatağından acı içerisinde fırlayan kadın kendisini dışarı atarak bina sakinlerinden yardım istedi. Uzunçelebi için olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi.

POLİS ZANLIYI ARIYOR

Gelen sağlık ekipleri kadını tedavi altına aldı. Polis, şüpheli Mehmet Y.'yi yakalamak için çalışma başlatırken, Yasemin Uzunçelebi'nin saldırıya uğradığı günde kent değiştirmek için hazırlık yaptığı ileri sürüldü.

KADIN BİR GÖZÜNÜ KAYBETTİ

Bölgede iş yeri bulunan Mahir Bovabi, "Gece geç saatte olay olduğunu duydum. Bir kadına büyük zarar vermişler. Polis güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi" dedi. Uzunçelebi'nin kimyasal saldırıdan dolayı bir gözünü kaybettiği belirtildi.

Son Güncelleme: 7.10.2021 18:30:13
ETİKETLERuyku  dehşet  kimyasal madde