UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MÜGE ANLI’DA SİNİR KRİZİ GEÇİRTEN HABER!

Kayıp olan 18 yaşındaki kızı Melisa’yı aramak için Müge Anlı’ya çıkan bir anne, duydukları karşısında sinir krizi geçirdi.

MÜGE ANLI’DA SİNİR KRİZİ  GEÇİRTEN HABER!

Müge Anlı ile Tatlı Sert, faili meçhul cinayetleri ortaya çıkarırken, şüpheli kayıpları da bulmaya devam ediyor.

Programa 6 gündür kayıp olan 18 yaşındaki kızı Melisa’yı aramak için gelen anne, duydukları karşısında sinir krizi geçirdi. Kızını kaçırdığını iddia ettiği şahsın annesi, telefonla programa katılarak itiraflarda bulundu.

EVLENDİLER

Müge Anlı’nın, telefondaki anneye “Evlendiler mi?” sorusuna verilen “Evlenmişler” cevabını duyan anne, “Nasıl evleniyor bu çocuk?” diyerek sinir krizi geçirdi.

“BEN DOĞURDUM ONU”

Eline geçen suyu fırlatarak ayağa kalkan anne, “Evlenemez ben doğurdum onu. Benim haberim olmadan nikah masasına nasıl oturursun?” diyerek ağladı.

“ÇOCUĞUMUN ÜSTÜNDE NE HAKKIN VAR”

Müge Anlı’dan kızını kurtarmasını isteyen gözü yaşlı kadın, “Ben baktım büyüttüm onu. Benim çocuğumun üstünde ne hakkın var da nikah kıydın ona. Öğrenci o. Madem böyle bir şey vardı geldin kapıma kız istedin mi?” dedi.

“OĞLUN MADDE BAĞIMLISI”

Kızının evlendiği gencin ailesine seslenen anne, “Senin oğlun hasta, madde bağımlısı. Ben onu büyütürken sen benim yanımda mıydın? Pul boncuk işleyerek büyüttüm onları” ifadelerini kullandı.

Baba ise “Ne olursa olsun alacağım kızımı” diyerek eşini teselli etti.

Müge Anlı’da izleyenleri şoke eden anlar sosyal medyanın da gündemine oturdu...

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ... 

Son Güncelleme: 11.10.2021 15:44:28
ETİKETLERmüge anlı