UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BULUT DUMAN HAKKINDA 'ZORLA GETİRME' KARARI!

Kadıköy'de iki yaşındaki çocuğuna başka bir erkek tarafından cinsel istismarda bulunulması için azmettirdiği iddiasıyla hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan en az 27 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan şarkıcı Bulut Duman (31) hakkında duruşmaya gelmediği gerekçesiyle zorla getirme kararı çıkarıldı.

BULUT DUMAN HAKKINDA 'ZORLA GETİRME' KARARI!

Anadolu 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuksuz sanık Bulut Duman katılmadı. Duruşmada taraf avukatları yer aldı. Tanık olarak dinlenen A.H., Bulut Duman'la bir uygulamadan tanıştığını, Duman'ın evine gittiklerini, ilişkiye girdiklerini söyledi. Duman'ın 15 aylık kendi bebeğinin yanında cinsel ilişkiye girmek istediğini dile getiren A.H, Duman'ın kendisinden bebeğe cinsel istismarda bulunmasını istediğini ama cinsel istismarda bulunmadığını belirtti.

"30 BİN DOLAR KARŞILIĞINDA TAŞIYICI ANNEYE YAPTIRDIĞINI SÖYLEDİ"

Söz konusu durumdan rahatsız olarak arkadaşına anlattığını belirten A.H, "Bulut Duman bana mağdurun annesinin olmadığını, 30 bin dolar karşılığında taşıyıcı anneye yaptırdığını söyledi. Başka bir çocuk da yaptırdığını, onun düşük olduğunu söyledi. Çocuğun annesinin Gürcistanlı taşıyıcı bir anne olduğunu söyledi. Ben ilişki için Bulut'tan para almadım" dedi.

"MÜVEKKİLİMDEN 300 BİN LİRA TALEP EDİLDİ"

Sanık avukatı, tanık beyanlarında aleyhe hususları kabul etmediğini belirterek, "Bu olaydan önce müvekkilime tehdit mesajı gönderilmiş, 300 bin TL talep edilmiştir. 'Eğer bu parayı vermezsen çocuğunu bir daha göremezsin' demiştir. Bulut Duman tehdit eden şahsı şikâyete giderken, tehdit mesajından üç gün sonra yolda ayağından vurulmuştur. Tehdit mesajından sonra hakkında istismar şikâyeti yapılmıştır" ifadelerini kullandı.

Mağdur avukatı, sanığın beyanı alındıktan sonra beyanda bulunacaklarını kaydetti.

DURUŞMA ERTELENDİ

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, mağdurun annesi olarak gözüken A.A.'ya beyanının alınması için davetiye gönderilmesine karar verdi. Tutuksuz sanık Bulut Duman'ın hakkında zorla getirme kararı veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

 İDDİANAMEDEN

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede Bulut Duman'ın Kadıköy'de 7 Kasım 2020'de A.H. ile cinsel ilişkiye girdiği sırada, kendi bebeğine A.H. tarafından cinsel istismarda bulunmasını istediği iddia edildi. İddianamede Duman'ın 'Çocuğun cinsel istismarı' suçundan 27 yıldan az olmamak şartıyla hapis cezasıyla cezalandırılması isteniyor.

Son Güncelleme: 13.10.2021 18:15:46
ETİKETLERbulut duman