UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SELİN'DEN GÖKHAN'A GÖNDERME! 'DİYELİM Kİ EŞİNİZDEN BOŞANDINIZ

Gökhan Çıra ile iki yıllık evliliğini anlaşmalı olarak sonlandıran Selin Ciğerci, boşanma haberleriyle magazin gündeminden düşmüyor. Şimdilerde bir stil yarışmasında jüri üyesi olan sosyal medya fenomeni, "Severek ayrıldık" dediği eski eşine gönderme yaptığı son paylaşımıyla dikkat çekti. İşte detaylar...

   SELİN'DEN GÖKHAN'A GÖNDERME! 'DİYELİM Kİ EŞİNİZDEN BOŞANDINIZ

Geçtiğimiz hafta şarkıcı İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'yi mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, açıklamalarıyla dikkat çekmişti.

İki yıllık evliliklerini 10 Eylül'de sürpriz şekilde tek celsede bitiren ikiliden Ciğerci, eski futbolcunun arkadaşlarının düğününde uzattığı zeytin dalını geri çevirmişti.

SELİN'DEN GÖKHAN'A 'BARIŞMA' CEVABI!

Gökhan Çıra'nın "barışma" sinyali olarak yorumlanan açıklamasının aksine Selin Ciğerci, "Asla demem ama olmaz. İş için görüşüyoruz" karşılığını vermişti.

"NE KAYBETTİĞİNE DÖN BİR BAK"

Show TV'de yayınlanan 'Bir Başka Güzel'de jüri üyeliği yapan Selin Ciğerci, programın yeni konseptini duyururken Gökhan Çıra'ya da gönderme yaptı.

Ciğerci, moda yarışmasının yeni konseptinin “Ne kaybettiğine dön bir bak” olduğunu dile getirdi ve yarışmacıların da buna göre hazırlandığını söyledi.

Diğer jüri üyesine "Niye böyle bir konsept yaptık" diyerek gülümseyen 37 yaşındaki fenomen, “Diyelim ki eşinizden boşandınız” sözleriyle kendini hatırlattı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Geçtiğimiz günlerde Ciğerci, jüri üyesi olduğu programın sunucusu Esra Eron'un "Mantık evliliği mi, aşk evliliği mi?" sorusunu, "Ben duygusal bir insanım, benim için tabii ki aşk evliliği" şeklinde yanıtlamıştı.

Severek ayrıldığını gözyaşlarıyla anlatan ünlü fenomen, evlilikte parayı önemsemediğini, onun için evinde huzurlu bir evliliğinin olmasının yeterli olduğunu söylemişti.

"Benim için mantık ve para geri planda" diyen Selin Ciğerci, "İki oda bir salon evim olsun. Eşim de ben de işe gideyim. Akşam evde cips yiyip televizyon izleyelim" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

Son Güncelleme: 14.10.2021 19:03:46
ETİKETLERselin ciğerci  gökhan çıra