UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ANNE HATİCE ERKAL'I İKİNCİ PROTOKOLDE OTURTTULAR!

İbrahim Erkal'ın Hayatını Anlatan Belgeselin Gala Gecesinde Skandal yaşandığı iddia edildi.

ANNE HATİCE ERKAL'I İKİNCİ PROTOKOLDE OTURTTULAR!

2017'de yaşamını yitiren İbrahim Erkal'ın hayatını anlatan belgeselin gala gecesinde kaydedilen görüntü tepki çekti. O görüntülerde İbrahim Erkal'ın annesi Hatice Erkal'ın ikinci protokolde oturduğu görülüyor...2017 yılında vefat ederek hayranlarını yasa boğan ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından belgeseli yapıldı.

90 dakikalık 'Ömrüm Bitmeyen Şarkı' ismindeki belgeselin gala gecesine Erkal'ın annesi de dahil olmak üzere pek çok kişi katılarak duygusal anlar yaşadı.

Haberler.com'un Erzurum Zirve2000'den aktardığı habere göre ise, oğlunun hayatının anlatıldığı belgeselin gösteriminde Hatice Erkal protokolde ilk sıra yerine ikinci sıraya oturtuldu.

Yapılan saygısızlık karşısında bir vatandaş, 'Bu protokolde oturanlar kimler? Kendilerini ne sanıyorlar. Bir sanatçının bize bıraktığı ve en büyük emaneti olan annesine yapılan saygısızlık affedilemez. O bir anne. O bizim emanetimiz. Nasıl olur da bir anneyi arka sıralara atarak bu töreni yaptılar. Nasıl rahat rahat o koltuklarda oturdular. Bir sanatçının hayatının anlatıldığı törende annesine değer verilmiyor. İbrahim Erkal bu durumu görseydi kahrından ölürdü. İbrahim Erkal asıl şimdi öldü' ifadelerini kullandılar.

Belgeseli başından sonuna kadar izleyen anne Hatice Erkal ise "İbrahim çok iyi bir oğuldu. Evine de, kardeşlerine de, anne-babasına da çok iyi davranırdı. Erzurum'a ve Narman'a çok fedakarlıklar yaptı. İnşallah Erzurumlular da bir ömür onun değerini bilirler. Ben ondan çok razıydım" dedi.


Son Güncelleme: 21.10.2021 17:55:30
ETİKETLERibrahim erkal  hatice erkal  anne  belgesel  gala gecesi  erzurum